MATSO, EMITT Turizm Fuarı'na katıldı

MATSO, EMITT Turizm Fuarı'na katıldı
MATSO, EMITT Turizm Fuarı'na katıldı
- MATSO, İstanbul TÜYAP'ta düzenlenen EMITT Turizm Fuarı'nda açtığı Manavgat Standı'nda ilçe ve bölgenin tanıtımını gerçekleştirdi

ANTALYA (AA) - Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), 22- 25 Ocak tarihleri arasında İstanbul TÜYAP'ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) Fuarı'na stant açarak ilçenin tanıtımını gerçekleştirdi.

EMITT Fuarında stant açan MATSO,  4 gün boyunca ilçenin tanıtımına yönelik ziyaretçilere Manavgat'ı tanıtan haritalar, tanıtım kitapçıkları, broşür ve tanıtım CD'leri dağıttı.  

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, yapılan tanıtımın bölge turizmine katkı sağlayacağını ve bölge tanıtımı açısından verimli geçtiğini söyledi.  EMİTT Fuarı'nın turizm iç piyasasındaki önemine dikkat çeken Boztaş, iç piyasada bu yıl beklenen yüzde 10-15 artışa katkı sağlamak amacıyla fuara stant açtıklarını belirtti. 

Yönetim olarak fuara katılarak stant açan Manavgat firmalarını ziyaret ettiklerini ifade eden Boztaş, fuarın 4 gün boyunca etkili geçtiğini söyledi.