MATSO ile Yapı Kredi Bankası arasında protokol imzalandı

MATSO ile Yapı Kredi Bankası arasında protokol imzalandı
MATSO ile Yapı Kredi Bankası arasında protokol imzalandı
ANTALYA (AA) - Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) üyelerine yönelik banka ürünlerinden avantajlı şekilde yararlanmaları amacıyla Yapı Kredi...

ANTALYA (AA) - Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) üyelerine yönelik banka ürünlerinden avantajlı şekilde yararlanmaları amacıyla Yapı Kredi Bankası ile işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol imza töreni, oda binasında MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ile Yapı Kredi Bankası Antalya Bölge Müdürü Şadi Cengiztekin arasında gerçekleştirildi.

Cengiztekin, protokol ile MATSO üyelerinin daha uygun şartlarda bankalarının ürünlerinden yararlanabileceklerini belirterek, protokol imzalamaktan son derecede mutlu olduklarını söyledi.

Protokolün her iki taraf için de yararlı olacağına inandığını ifade eden Cengiztekin, MATSO yönetimine teşekkür etti.

Boztaş ise protokolle oda üyelerine bankanın ayrıcalıklı ürün ve hizmet sunacağını kaydederek, bunun her iki kuruma da hayırlı olmasını diledi.

Protokol törenine MATSO Meclis Üyesi Fatih Tatar, Yapı Kredi Bankası Doğu Antalya Saha Müdürü Özen Çakan, Manavgat Şube Müdürü Hafize Sezgin, Manavgat Sanayi Şube Müdürü Habil Sezer Bayraktar, Side Şube Müdürü Kerem Narcı, KOBİ Müşteri İlişkileri Müdürü Ahmet Aydın da katıldı.