MATSO'dan Berlin'de tanıtım atağı

MATSO'dan Berlin'de tanıtım atağı
MATSO'dan Berlin'de tanıtım atağı
ANTALYA (AA) - Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Side Turizm Otelciler Birliği (MASTOB), Berlin'de kapılarını 49. kez...

ANTALYA (AA) - Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Side Turizm Otelciler Birliği (MASTOB), Berlin'de kapılarını 49. kez ziyaretçilerine açan ITB Turizm Borsası Fuarı'nda Manavgat ve Side'yi tanıtıyor.

MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, yaptığı açıklamada, fuarın bölge tanıtımına katkı sağladığını, ITB'de Manavgat Side bölgesinin tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirdiklerini söyledi.

Türkiye 'de turizmin bu yıl geçen yıla göre daha iyi geçeceği izlenimini gördüklerini ifade eden Güneş, şöyle konuştu:

"MATSO ve MASTOB işbirliği ile hazırladığımız standımızda Almanya 'nın en büyük tur operatörlerini ve ziyaretçilerimizi ağırlayarak, Manavgat Side bölgesinin tanıtımını gerçekleştiriyoruz. MATSO olarak yaptırdığımız neşeli haritalar ve tanıtım kitapları, turizm operatörleri ve tüketicilere dağıtılıyoruz. Kurum olarak ilçemizin yurtiçi ve yurtdışında en iyi şekilde tanıtmak için çaba gösteriyoruz. Oda heyeti olarak fuarda cuma gününe kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz."