MHP İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı

MHP İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı
MHP İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı
ANTALYA (AA) -  MHP 11. Olağan İl Kongresi'nde il başkanlığına seçilen Ali Adnan Kaya, düzenlenen törenle görevi Arif Sarıdaş'tan devraldı.İl...

ANTALYA (AA) -   MHP 11. Olağan İl Kongresi'nde il başkanlığına seçilen Ali Adnan Kaya, düzenlenen törenle görevi Arif Sarıdaş'tan devraldı.

İl binasında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Ali Adnan Kaya, 22 Şubat'ta il kongresini birlik ve beraberlik içinde yaptıklarını söyledi. Kongrede partisinin herkese demokrasi dersi verdiğini belirten Kaya, "7 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimlerinde ilçelerde ve il genelinde partimizi birinci parti yapmak için tüm arkadaşlarımızla elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.

Eski MHP İl Başkanı Arif Sarıdaş da sözlerine Malatya'da iki askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan pilotları anarak başladı. İl başkanlığı seçimlerinde kaybeden olmadığını ve partisinin kazandığını ifade eden Sarıdaş, şöyle konuştu:

" Bugün gerçekleştirdiğimiz bu devir teslim töreni, yüce Allah'ın izniyle milliyetçi hareketin iktidarı ile taçlanacaktır. Gerçekleştirdiğimiz kongremiz sonucunda delegelerimizin çoğunluğunun teveccühü ile MHP İl Başkanlığına seçilen kıymetli Ali Adnan Kaya kardeşimize başarılar diliyorum. Allah utandırmasın ve yüce Rabbim yardımcısı olsun."