Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- AK Parti İl Başkanı Sümer: - "19 ilçenin 17'sinde birinci çıktık, tüm ilçelerde oyumuzu artırdık"

ANTALYA (AA) - AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, 19 ilçenin 17'sinde birinci çıktıklarını, tüm ilçelerde oylarını artırdıklarını bildirdi.

Sümer, yaptığı açıklamada, AK Parti Antalya milletvekilleri ile 19 ilçeyi ziyaret ederek, vatandaşla bir araya geldiklerini belirtti. Her ilçede coşkunun hakim olduğunu ifade eden Sümer, şunları kaydetti:

"AK Parti, Antalya'da tarihi bir başarı elde etti. 19 ilçenin 17'sinde birinci çıktık. Tüm ilçelerde oyumuzu artırdık. Yüzde 41,7 oy oranıyla Meclis'e 7 milletvekili gönderdik. Bu başarı Türkiye'nin barışı, huzuru, istikrarı ve geleceği için oy kullanan Antalyalılarındır. 14 yıldır olduğu gibi bize destek veren, gittiğimiz her yerde bizi büyük bir coşku ve muhabbetle karşılayan teşkilat mensuplarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum."

Sümer, siyaseti makam ve mevki için yapmadıklarını, halka hizmeti Hakka hizmet olarak gören bir anlayışın mensupları olduklarını vurguladı.

Antalya'yı marka şehir yapmak için birçok projeyle halkın karşısında olduklarının altını çizen Sümer, "Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekillerimizle gittiğimiz her yerde, ortaya koyduğumuz tüm projelerin gerçekleşeceğinin sözünü verdik. Antalya'yı dünyanın en önemli şehirlerinden birisi yapmakta kararlıyız" dedi.