Muhtarlara özel hizmet binası tamamlandı

Muhtarlara özel hizmet binası tamamlandı
Muhtarlara özel hizmet binası tamamlandı
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi tarafından ilçedeki muhtarların ortak kullanımı için Bağlık Mahallesi'nde yaptırılan hizmet binası...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi tarafından ilçedeki muhtarların ortak kullanımı için Bağlık Mahallesi'nde yaptırılan hizmet binası tamamlandı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Falay, Fen İşleri Müdürü Müsamettin Öner, Bağlık Mahallesi Muhtarı Mehmet Ünal ve Göksu Mahallesi Muhtarı İsmail Değer ile inşaatı tamamlanan hizmet binasında incelemede bulundu.

Çetinkaya, yaptığı açıklamada, hizmet binasının ilçede görev yapan tüm muhtarların ortak kullanımı için kullanılacağını bildirdi.

Hizmet binasının donanımının Kumluca Belediyesi tarafından karşılandığını ifade eden Çetinkaya, şöyle konuştu:

"Burada muhtarlarımız için bilgisayar ve bir personel görevlendirilecek. Muhtarlarımız her türlü ihtiyaçlarını, vatandaşa hizmetlerini buradan rahatlıkla gerçekleştirebilecekler. Vatandaşlarımız da muhtarlara ihtiyaç duyduklarında farklı yerlerde muhtar aramaktansa tek noktada ulaşabilecekler."

Hüseyin Gürkan Parkı'nda da bazı düzenlemeler yapacaklarını belirten Çetinkaya, çalışmaların tamamlanmasının ardından, ilçenin güzel bir alana daha kavuşacağını bildirdi.