Muratpaşa Belediyesi 10 yeni muhtar evi yaptırdı

Muratpaşa Belediyesi 10 yeni muhtar evi yaptırdı
Muratpaşa Belediyesi 10 yeni muhtar evi yaptırdı
ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesinin, mahalle muhtarlarının daha iyi hizmet verebilmesi için 10 muhtarlık evi yaptırdığı bildirildi.Muratpaşa...

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesinin, mahalle muhtarlarının daha iyi hizmet verebilmesi için 10 muhtarlık evi yaptırdığı bildirildi.

Muratpaşa Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, ocak ayında ihalesi gerçekleştirilen Altındağ, Bayındır, Doğuyaka, Etiler, Fener, Güzelbağ, Kızılarık, Konuksever, Sinan ve Yüksekalan mahallelerine yapılan muhtar evleri, temmuz ayında hizmet vermeye başlayacak.  

Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce hazırlanan tip projeye göre inşa edilen 27 metrekarelik muhtar evlerinde çalışma odası, mutfak , tuvalet ve teras yer alıyor. Mahalle muhtarları ile yaşayanların  modern hizmet noktalarında buluşturmayı amaçlayan muhtar evleri, 280 bin liraya mal oldu.

Muhtar evlerinin gelecek ay tamamlanarak hizmet vermeye başlayacağını belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, "Muhtarlarımız da modern çalışma alanlarına kavuşacaklar. Vatandaşlarımız modern muhtarevlerinden hizmet alacaklar" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  Mutfak

  ,

  Modern

  ,

  hizmet