Muratpaşa Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı

Muratpaşa Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı
Muratpaşa Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı
- Muratpaşa Belediyesi, kurban satış ve kesim noktalarını belirledi

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı'nı, huzurlu geçirebilmeleri için gerekli önlemleri aldı.

Muratpaşa Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, kurban satış ve kesim noktalarında gerekli düzenlemeleri yapan belediye ekipleri, ayrıca hijyen için de önlemler aldı.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri de Kurban Bayramı süresince satış ve kesim alanlarında birer ekiple görev yapacak. Kurban satış noktalarında seyyar tuvalet bulundurulacak, kurbanlık hayvanların su ihtiyaçları karşılanacak. Muratpaşa Belediyesi ekipleri, vatandaşların, huzurlu bir bayram geçirmeleri için görev başında olacak. Vatandaşlar, uyarı ve şikayetlerini, 444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi'ne iletebilecek.

Kurban satış yerleri, Topçular Mahallesi Gazi Bulvarı ATSO karşısı, Ermenek Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi ormanlık alan, Güzeloluk Mahallesi Yalı Caddesi Sönmez Çiviler Camii yanında olacak.

Kurban kesim alanları ise Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Pazarı, Yenigün Konuksever Mahallesi Kapalı Pazarı, Kızıltoprak Mahallesi Kapalı Pazarı,  Çağlayan Mahallesi Kapalı Pazarı, Konuksever Mahallesi Kapalı Pazarı'nda kurulacak.