Muratpaşa Belediyesi Gençlikevi'ne kayıtlar başladı

Muratpaşa Belediyesi Gençlikevi'ne kayıtlar başladı
Muratpaşa Belediyesi Gençlikevi'ne kayıtlar başladı
ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesinin yükseköğrenim gören kız öğrenciler için kurduğu gençlikevi için kayıtlar başladı.Muratpaşa Belediye Başkan...

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesinin yükseköğrenim gören kız öğrenciler için kurduğu gençlikevi için kayıtlar başladı.

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Cephaneci ve Murat Şimşek, ilgili birim müdürleri ile yakında hizmete girecek iki gençlikevi inşaatında incelemelerde bulundu.

Balbey ve Kızıltoprak mahallelerinde tamamlanma aşamasında olan gençlikevlerinde, yükseköğrenim gören kız öğrencilerin, barınma ve yeme içme gibi ihtiyaçları karşılanacak. 2, 4 ve 6'şar kişilik odalardan oluşacak gençlikevine kayıtlar, üniversite öğrenci kartı ve nüfus cüzdanı ile yapılabilecek.

Muratpaşa Belediye Meclisince alınan karar gereği gençlikevi 2 kişilik oda ücreti kişi başı aylık 350, 4-6 kişilik oda ücreti kişi başı aylık 250 lira olacak.

Kahvaltı ve akşam yemeğinin ücretsiz verileceği gençlikevine kayıtlar, Muratpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne ve Balbey Mahallesi Fahrettin Altay Caddesi 19/A adresinde bulunan gençlikevine yapılabilecek.

Gençlikevine kayıt yaptırmak isteyen, yükseköğrenim gören kız öğrenciler, 444 80 07 numaralı Muratpaşa Belediyesi Turunç Masa Çağrı Merkezi'nden bilgi alabilecek.

Balbey Mahallesi'ndeki gençlik evi, bu yıl hizmete girecek.