Muratpaşa Belediyesinden okullara bakım

Muratpaşa Belediyesinden okullara bakım
Muratpaşa Belediyesinden okullara bakım
ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi'nin 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı öncesinde okullarda bakım ve onarım çalışması başlattığı bildirildiMuratpaşa...

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi'nin 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı öncesinde okullarda bakım ve onarım çalışması başlattığı bildirildi

Muratpaşa Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü yapım ekipleri, eğitim-öğretim yılı öncesinde okullarda boya, su tesisatı, elektrik , parke, bordür, bahçe duvarı ve asfalt çalışmaları yürütüyor.

Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Arif Kuş, okullardan gelen talepleri yerinde değerlendirdiklerini ifade ederek, ayrıca tören alanları ile çocukların oyun alanlarının da boya işlemlerini yaptıklarını belirtti.  

Kuş, okulların tadilat işlemlerinin aralıksız devam ettiğini belirterek, "Bölgemizdeki tüm ilkokul, ortaokul ve liselerin bakımlarını yapıyoruz. Çalışmalarımız yıl boyunca aralıksız devam edecek. Muratpaşa'daki tüm okulların tadilat işlemlerini gerçekleştireceğiz" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Oyun

  ,

  elektrik

  ,

  eğitim

  ,

  kuş

  ,

  2015

  ,

  ilkokul

  ,

  ortaokul