Muratpaşa Belediyesi'nden şehit ve gazi çocuklarına öncelik

Muratpaşa Belediyesi'nden şehit ve gazi çocuklarına öncelik
Muratpaşa Belediyesi'nden şehit ve gazi çocuklarına öncelik
ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi'nin kreş ve gündüz bakımevlerine kayıt yaptıracak şehit ve gazi çocuklarına, öncelik tanınacak.Muratpaşa...

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi'nin kreş ve gündüz bakımevlerine kayıt yaptıracak şehit ve gazi çocuklarına, öncelik tanınacak.

Muratpaşa Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Dutlubahçe ve Ermenek Türkan Saylan Kreş ve Gündüz Bakımevinin ardından, Adalya Vakfı Konuksever Kreş ve Gündüz Bakımevi de Muratpaşalı çocukların hizmetine sunulacak.

Kreş ve gündüz bakımevlerinde şehit ve gazi çocuklarına da öncelik tanınacak. Şehit ve gazi çocukları, 100 öğrenci kapasiteli Dutlubahçe ve 100 öğrenci kapasiteli Ermenek Türkan Saylan Kreş ve Gündüz Bakımevleri'nin ardından 140 öğrenci kapasiteli Adalya Vakfı Konuksever Kreş ve Gündüz Bakımevi'nden de öncelikli yararlanacak.

Öte yandan, Muratpaşa Belediyesi son dönemlerde yaşanan terör saldırılarının ardından açılış ve benzeri etkinliklere düzenleme getirdi. Adalya Vakfı Konuksever Kreş ve Gündüz Bakımevi, Fener Yaşlıevi, Mehmet Erdem Dijital Kütüphane, Gençlik Evleri ve park açılış törenleri, İbradı Altınbeşik Üzüm Festivali, 1 Eylül Dünya Barış Günü, sünnet şöleni, Yöreler Renkler Festivali gibi etkinliklerde yer alacak tüm konser ve eğlence bölümleri ertelendi.