Muratpaşa Belediyesinden Tapu Kadastro'ya mobil vezne

Muratpaşa Belediyesinden Tapu Kadastro'ya mobil vezne
Muratpaşa Belediyesinden Tapu Kadastro'ya mobil vezne
ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi, vatandaşların, tahakkuk-tahsilat ve beyan sureti vermek gibi işlemleri için belediyeye gelerek zaman...

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi, vatandaşların, tahakkuk-tahsilat ve beyan sureti vermek gibi işlemleri için belediyeye gelerek zaman kaybetmelerini önlemek üzere Meltem Mahallesi'nde bulunan Tapu Kadastro Müdürlüğüne mobil vezne kurdu.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, mobil vezneyi yerinde inceledi. Başkan Uysal, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, Tapu Kadastro Müdürlüğünde işlem yaptırmak isteyen vatandaşların tahakkuk-tahsilat ve beyan sureti verme işlemleri için zaman kaybı yaşamalarını istemediklerini söyledi.

Tapu Kadastro Müdürlüğüne bir mobil vezne kurulduğunu belirten Başkan Uysal, sabit vezne için de çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Uysal, "Sabit vezne tamamlanınca, mobil veznemiz, sosyal belediyecilik ilkemiz doğrultusunda kullanılacak. Mobil veznemiz talep eden yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ayaklarına kadar giderek, tahsilat-tahakkuk ve beyan sureti verme işlemlerini evlerde yapacak" dedi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  başkan

  ,

  zaman

  ,

  sosyal

  ,

  engelli