Muratpaşa Belediyespor Antrenörü Ünsal:

Muratpaşa Belediyespor Antrenörü Ünsal:
Muratpaşa Belediyespor Antrenörü Ünsal:
- "(Galytchanka maçı) Karşılaşmanın ikinci yarısında üstünlüğü sağladık ve maçı 28-22 kazandık" - "İnşallah bu skor yeterli olur ve pazar günü turu atlarız. Türkiye'yi Avrupa'da en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz"

ANTALYA (AA) - Hentbolda Kadınlar EHF Kupası üçüncü tur ilk maçında Ukrayna'nın Galytchanka takımını 28-22 yenen Muratpaşa Belediyespor'un Antrenörü Birol Ünsal, Türkiye'yi Avrupa'da en iyi şekilde temsil etmek istediklerini bildirdi.

Antrenör Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Muratpaşa Belediyespor'un Avrupa kupalarında Türkiye'nin en başarılı takımı olduğunu savundu. Geçen yıl EHF Kupası'nda üçüncü olduklarını hatırlatan Ünsal, başarılarını bu yıl da devam ettirmek istediklerini söyledi.

Galytchanka'nın genç ve dinamik bir takım olduğunu, dünkü karşılaşmanın ilk yarısında çok iyi oynamadıklarını ifade eden Ünsal, "Karşılaşmanın ikinci yarısında üstünlüğü sağladık ve maçı 28-22 kazandık. İnşallah bu skor yeterli olur ve pazar günü turu atlarız. Türkiye'yi Avrupa'da en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz" dedi. 

EHF Kupası'nda rövanş karşılaşması 22 Kasım Pazar günü Ukrayna'da oynanacak.