MÜSİAD'tan üniversite öğrencilerine seminer

MÜSİAD'tan üniversite öğrencilerine seminer
MÜSİAD'tan üniversite öğrencilerine seminer
ANTALYA (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Gençlik Kurulu, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine yönelik seminer...

ANTALYA (AA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Gençlik Kurulu, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine yönelik seminer düzenledi.

Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, bir otelde gerçekleştirilen etkinlikte,  Genç MÜSİAD üyeleri ve öğrenciler, "3 Eğitim 3 Sertifika" programıyla davranış bilimleri uzmanı, yazar Aşkım Kapışmak'la bir araya geldi. 

Genç MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Mehmet Kökçen, faaliyetlerinde her zaman yanlarında olan MÜSİAD yönetimi ve katılımcılara teşekkür etti. Kökçen, gençlere hizmet eden bir kurum olarak üniversite öğrencileriyle daha sık etkinlikler düzenleyeceklerini kaydetti. 

Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Yasir Bayramoğlu ise dünya çapında yaklaşık 50 noktada 3 binden fazla üyelerinin olduğunu bildirdi. 

Genç MÜSİAD'ın gelecekte dünyasını yönetecek aktörlerini donanımlı hazırlamak istediklerini belirten Bayramoğlu, "Bunu yaparken ümmet bilinciyle hareket ediyoruz. Kendimizi geliştirirken ümmetin dertleriyle dertlenmeyi de ihmal etmeyen bir nesil yetiştirme arzusundayız" ifadesini kullandı. 

MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Resul Lekesiz de derneğin, gençlerin gelişimine büyük önem verdiğini aktardı. 

Kapışmak'ın etkili iletişim stratejileri, beden dili, insanları etkileme, ikna etme sanatı, motivasyon, verimli çalışma yöntemlerini anlattığı etkinlikte, "Risk ve Rızk" konulu sinevizyon gösterimi yapıldı.