Olimpos'ta heyelan nedeniyle bozulan yollar tamir edildi

Olimpos'ta heyelan nedeniyle bozulan yollar tamir edildi
Olimpos'ta heyelan nedeniyle bozulan yollar tamir edildi
ANTALYA (AA) - Kumluca'da heyelan nedeniyle bozulan yollar belediye ekiplerince ulaşıma açıldı.Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yaptığı...

ANTALYA (AA) - Kumluca'da heyelan nedeniyle bozulan yollar belediye ekiplerince ulaşıma açıldı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yaptığı açıklamada, heyelan nedeniyle ilçeye bağlı Yazır Mahallesi Olimpos mevkisinde bazı yolların kısmen ulaşıma kapandığını, bazı yollarda ise ulaşımın güçlükle yapıldığını söyledi.

Heyelan nedeniyle bozulan yolların onarımını Kumluca Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle yapıldığını ifade eden Çetinkaya, "Heyelan nedeniyle ilçemizin bazı mahallelerine ulaşımı sağlayan yollarda sorunlar yaşıyoruz. Bu yolların ulaşıma açılması için belediye ekiplerimiz yaklaşık bir aydır aralıksız çalışıyorlar. Çalışmalarımıza Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerimizde destek veriyorlar" dedi.

İlçede heyelan nedeniyle kapalı yol olmadığını belirten Çetinkaya, heyelanın zaman zaman devam ettiğini, bu nedenle ulaşıma kapanan ve ulaşımın güçlükle sağlandığı yollara belediye ekiplerinin anında müdahale ettiklerini bildirdi.