Önce spor ardından nikah

Önce spor ardından nikah
Önce spor ardından nikah
- Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin sağlıklı yaşam için 3 merkezde yaptırdığı sabah sporlarına evlenmek için nikah salonuna giden gelin ve damat da katıldı

ANTALYA (AA) - Antalya'da nikahlarını kıydırmak için  Büyükşehir Belediyesi'ne gelen gelin ve damat, sabah sporu yapan gruba katılarak bir süre spor yaptıktan sonra birbirlerine "Evet" dedi.

Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği ücretsiz sabah sporlarına vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Karaalioğlu Parkı, Cam Piramit ve Sarısu Kadınlar Plajı'nda düzenlenen sabah sporu etkinliğinde vatandaşlar profesyonel eğitmenler eşliğinde ısınma ve açma-germe hareketlerinin ardından kardiyo, step-aerobik ve zumba yapıyor.

Sabah erken saatlerinde çeşitli yaş gruplarından vatandaşların katıldığı Karaalioğlu Parkı'ndaki etkinliğe aynı parkta bulunan nikah salonuna giden gelin ve damat da katıldı.

Spor yapan vatandaşları görerek gruba katılan gelin ve damat, bir süre aerobik yaptı. Gelin ve damat, vatandaşların alkışları eşliğinde nikah salonuna giderek nikah kıydırdı.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Sabah

  ,

  Büyükşehir