"Paşa'nın Melekleri" İzmir Büyükşehir sınavında

"Paşa'nın Melekleri" İzmir Büyükşehir sınavında
"Paşa'nın Melekleri" İzmir Büyükşehir sınavında
- Hentbol Bayanlar Süper Ligi'nde mücadele eden Muratpaşa Belediyespor, yarın İzmir Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak - Maç, Isparta'da Süleyman Demirel Üniversitesi Spor Salonu'nda oynanacak

ANTALYA (AA) - Hentbol Bayanlar Süper Ligi'nde mücadele eden "Paşa'nın Melekleri", yarın İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Isparta'da karşı karşıya gelecek. 

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası'nda yarı final ilk maçını Isparta'da oynayacak olan Muratpaşa Belediyespor, yarın 14.30'da ligin son maçında İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Spor Salonu'nda karşılaşacak.

 

Muratpaşa Belediyespor Antrenörü Birol Ünsal, yaptığı açıklamada, İzmir ile oynanacak karşılaşmanın EHF Kupası yarı final karşılaşmasının bir anlamda provası olacağını belirtti. 

İzmir karşılaşmasından galip ayrılmak istediklerini ifade eden Ünsal, Ispartalı sporseverleri her iki karşılaşmada da yanlarında görmek istediklerini kaydetti. 

"Paşa'nın Melekleri" cumartesi günü de EHF Kupası yarı finalinde Danimarka ekibi Team Tvis Holstebro ile SDÜ Spor Salonu'nda karşılaşacak.