Piyano sanatçısı Kumluca'da öğrencilerle buluştu

Piyano sanatçısı Kumluca'da öğrencilerle buluştu
Piyano sanatçısı Kumluca'da öğrencilerle buluştu
ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 16. Uluslararası Antalya Piyano Festivali çerçevesinde piyano sanatçısı Canser...

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 16. Uluslararası Antalya Piyano Festivali çerçevesinde piyano sanatçısı Canser Özge Can, Kumluca'da öğrencilerle buluştu.

Festivale katılan piyano sanatçısı Can ve ekibi, Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Kumluca'da öğrencilerle bir araya geldi. Can, dinleti öncesi öğrencilere piyano hakkında bilgi vererek, seslendirdiği eserlerin nereden esinlendiğini ve hikayelerini anlattı.

Öğrenciler ise sanatçıya piyano ile ilgili merak ettikleri soruları yöneltti. Piyano sanatçısı Can, daha sonra öğrencilere piyano dinletisi sundu.

Festivalin basın sözcüsü Başak Doğan, Antalya merkezinde başlayan piyano festivalinin bir ayağını da Kumluca'da gerçekleştirmek istedikleri söyledi. Doğan, bu konuda kendilerine yardımcı olan Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Kumluca Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.