Plaj voleybolu

Plaj voleybolu
Plaj voleybolu
- Antalya'da gerçekleştirilen TVF Plaj Voleybolu Ligi'nde erkeklerde Hakan Göğtepe - Murat Giginoğlu, kadınlarda ise Resmiye Çakmak-Burcu Atasoy ikilisi şampiyon oldu

ANTALYA (AA) -  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Plaj Voleybolu Ligi, yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi. 

Akdeniz Üniversitesi Plaj Voleybolu Merkezi'nde oynanan ve iki gün süren finallere, ligde erkek ve kadınlarda ilk dört sırayı elde eden takımlar katıldı.

Takımlar arasında oynanan müsabakalar sonucunda, erkeklerde Hakan Göğtepe - Murat Giginoğlu ikilisi birinci, Selçuk Şekerci-Hasan Hüseyin Mermerci ikilisi ikinci ve Soner Erdoğmuş-Stefan Basta ikilisi üçüncü oldu.

Kadınlarda ise Resmiye Çakmak-Burcu Atasoy ikilisi şampiyon olurken, ikinciliği Gülşah Alkan-Sera Erişek ikilisi ve üçüncülüğü ise İpek Elbir-Elif Agvaz ikilisi elde etti.

Maçların ardından dereceye girenlere ödülleri ve kupaları, TVF Başkanvekili Mustafa Ekşi, TVF Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Çakmak,  Ahmet Göksu ve protokol üyeleri tarafından verildi.