Regnum'da yılın ilk golf bahar turnuvası düzenlenecek

Regnum'da yılın ilk golf bahar turnuvası düzenlenecek
Regnum'da yılın ilk golf bahar turnuvası düzenlenecek
ANTALYA (AA) - Avrupa'nın gece aydınlatmalı ilk ve tek golf sahasına sahip oteli Regnum Carya Golf Spa Resort Hotel, yılın ilk bahar turnuvasına ev...

ANTALYA (AA) -  Avrupa 'nın gece aydınlatmalı ilk ve tek golf sahasına sahip oteli Regnum Carya Golf Spa Resort Hotel, yılın ilk bahar turnuvasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Regnum Carya Golf Spa Resort Hotel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Şafak Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, 20-22 Şubat tarihlerinde düzenlenecek turnuvanın, Belek'in golf potansiyeline dikkati çekmek için büyük katkı sağlayacağını bildirdi.

Turnuvanın ilk gününün Carya Golf Club'da başlayacağını ifade eden Öztürk, "İkinci turnuva günü ise National Golf Club'da yapılacak. Carya Golf Club'da düzenlenecek final gününde barbekü partisi ve ödül töreniyle turnuvamız sona erecek" dedi.

Golf turnuvasında her günün birinci, ikinci ve üçüncüsü belirlenecek. Final gününde ise her kategorinin üç gün toplam skor birincisi seçilecek. Turnuvada sporcular full playing handicap ve stableford oynayacak.

Katılımcı sayısına göre belirlenecek kategorilerden oluşacak turnuva boyunca her iki sahada erkekler standart sarı tee'lerden, kadınlar ise kırmızı tee'lerden oynayacak.