Şampiyon jimnastikçiler Başkan Uysal'ı ziyaret etti

Şampiyon jimnastikçiler Başkan Uysal'ı ziyaret etti
Şampiyon jimnastikçiler Başkan Uysal'ı ziyaret etti
ANTALYA (AA) - Bulgaristan'ın Bourgas kentinde düzenlenen Uluslararası Marine Graces Kupası'nda yıldızlar şampiyonu Azra Akıncı ile gençler...

ANTALYA (AA) - Bulgaristan'ın Bourgas kentinde düzenlenen Uluslararası Marine Graces Kupası'nda yıldızlar şampiyonu Azra Akıncı ile gençler dördüncüsü Cansu Kaplan, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı ziyaret etti.

Jimnastik İl Temsilcisi Arzu Akıncı, Antrenör Zlatka Sıla Tüzken ve Muratpaşa Belediyespor Kulübü Jimnastik Şube Sorumlusu Erdem Uğur'un da katıldığı ziyarette Başkan Uysal, sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

Spora ve sanata desteklerinin artarak devam edeceğini belirten Ümit Uysal, "Sporcularımızın özellikle yurtdışında elde ettiği başarılar göğsümüzü kabartıyor. Jimnastikçilerimiz 16 ülkenin katıldığı şampiyonada bir birincilik ve bir dördüncülük kazanması gurur verici. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Muratpaşa Belediyesporlu sporcular, Mersin'de 29 ve 30 Ağustos 2015 tarihlerinde yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda mücadele edecek.