Şarkıcı Inna, EXPO alanına fidan dikti

Şarkıcı Inna, EXPO alanına fidan dikti
Şarkıcı Inna, EXPO alanına fidan dikti
- Romanyalı şarkıcı Inna, EXPO 2016 alanında "Çitlembik" fidanını toprakla buluşturdu - Inna: - "İnanıyorum ki Romanya'dan çok sayıda insan bu büyük ve güzel projeyi görmek için gelecektir"

ANTALYA (AA) - Romanyalı pop şarkıcısı Inna, Antalya'da EXPO 2016 alanındaki ünlüler ormanına fidan dikti.

EXPO Antalya Ajansından yapılan yazılı açıklamaya göre, "In Your Eyes", "Diggy Down" şarkılarıyla tanınan Romanyalı Inna, konser için geldiği Antalya'da EXPO 2016 alanını gezdi.

Üzerinde ay yıldız simgesi bulunan kırmızı tişörtüyle alana gelen Inna, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Mücahit Şengül ve EXPO 2016'ın maskotları Ece ve Efe tarafından karşılandı.

Yönetim binasında, proje ve yapım işleri direktörlüğünün bin 121 dönümlük alanda yapılacak çalışmaların sunumunu izleyen Inna, burada mini bir konser verdi.

Ardından sergi alanına giden Inna, kendisi için ayrılan bölümde maskotların yardımıyla "Çitlembik" fidanını toprakla buluşturdu. İsim tabelasını fidanın gövdesine bağlayarak can suyu veren Inna, doğayı çok sevdiğini ifade etti.

Büyük bir projeye davet edildiği için mutlu olduğunu belirten Inna, " Türkiye , çok sevdiğim bir ülke . Türklerin de beni çok sevdiğini görüyorum" ifadelerini kullandı. Projelerden etkilendiğini vurgulayan Inna, şunları kaydetti:

"EXPO hazır olduğunda ve açıldığında da burada olmayı çok isterim. Romanya belki resmi olarak EXPO'ya katılmayacak olabilir ama inanıyorum ki Romanya'dan çok sayıda insan bu büyük ve güzel projeyi görmek için gelecektir. Aralarında benim arkadaşlarımın da olduğu çok sayıda Romanya vatandaşı tatilini geçirmek için Türkiye'ye ve Antalya'ya geliyor. Romanya'nın EXPO'ya katılması için elimden geleni yaparım."