Şarkıcı Seçkin EXPO 2016 alanına fidan dikti

Şarkıcı Seçkin EXPO 2016 alanına fidan dikti
Şarkıcı Seçkin EXPO 2016 alanına fidan dikti
- Türk Pop Müziği yorumcusu Ece Seçkin, EXPO 2016 Antalya alanındaki ünlüler ormanına fidan dikip, can suyunu verdi

ANTALYA (AA) - Türk Pop Müziği yorumcusu Ece Seçkin, EXPO 2016 Antalya alanındaki ünlüler ormanına "Avustralya Kauçuğu" cinsi ağaç dikti.

Antalya'nın Aksu ilçesindeki bin 121 dönümlük EXPO 2016 Antalya sergi alanına gelen Seçkin, içerisinde EXPO Kulesi, EXPO Gölü, amfitiyatroları, kongre merkezi ve çocuk adasının da yer aldığı projenin sunumunu izledi.

Ardından sergi alanındaki ünlüler ormanına geçen şarkıcı, gövdesine isminin yer aldığı tabelayı astığı Avustralya Kauçuğu (Ficus australis) cinsi ağacı dikip, can suyunu verdi.

Ece Seçkin, projenin çok önemli olduğunu belirterek, "İlk defa bu kadar büyük bir ağacım oldu, çok mutluyum. Benim için çok güzel bir deneyim oldu" ifadesini kullandı.

"Çiçek ve Çocuk" temasının da anlamlı olduğunu vurgulayan Seçkin, şunları söyledi:

"Emek isteyen, uzun soluklu, istikrar isteyen bir çalışma ama her şey çok iyi gidiyor. Zaten ağaçlandırmada da istedikleri rakama ulaşmışlar. Hatta yakın tarihte hedeflerini geçecekler. Muazzam görünüyor burası. Bittikten sonra da açıldıktan sonra da mutlaka ziyarete geleceğim. Herkesi davet edelim mutlaka. 23 Nisan'da açılıyor EXPO. Herkesi davet edeyim ben. Mutlaka burayı gelip görsünler, burada vakit geçirsinler, çok güzel bir yer burası."

Şarkıcı Seçkin'e sergi alanındaki ünlüler ormanına ağaç diktiği için sertifika ile EXPO 2016 Antalya'nın sembol çiçeği şakayık takdim edildi.