Servisçilerden AK Parti İl Başkanı Sümer'e ziyaret

Servisçilerden AK Parti İl Başkanı Sümer'e ziyaret
Servisçilerden AK Parti İl Başkanı Sümer'e ziyaret
ANTALYA (AA) - Antalya Servisçiler Odası üyeleri AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer'i ziyaret etti.Yeni eğitim öğretim yılının açılışı öncesi Antalya...

ANTALYA (AA) - Antalya Servisçiler Odası üyeleri AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer'i ziyaret etti.

Yeni eğitim öğretim yılının açılışı öncesi Antalya Servisçiler Odası yönetimi, 150 dolayında okul sorumlusu ile AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer'i ziyaret etti. Oda Başkanı Süleyman Şahin, Sümer'in sorunlarıyla yakından ilgilendiğini kaydetti.

Şahin, "Oda olarak, üyelerimizin yaşadığı sorunlara gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, gerekse de AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer büyük bir titizlikle eğilerek, çözümü konusunda bizlere yardımcı oluyorlar. Bugüne kadar bizlere verdikleri destekten dolayı üyelerimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer de servisçi esnafının çok önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti.

"Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sizlere emanet ediyoruz" diyen Sümer, şöyle konuştu:

"Servisçi esnafımız çok önemli bir görev yapıyor. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sizlere emanet ediyoruz. Çocuklarımız her gün sizlerin kontrolünde okullarına gidip geliyorlar. Sizlerin mesleğinizi en iyi şekilde yapmanız, çocuklarımızın güvenliği ve daha iyi nesillerin yetişmesi açısından büyük önem taşıyor."

Servisçiler başta olmak üzere ulaşım esnafının her zaman yanında olacaklarını belirten Sümer, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'in en fazla önem verdiği konuların başında ulaşım geliyor. Ulaşım esnafının bize ilettikleri talepler, Büyükşehir Belediyemiz tarafından anında yerine getiriliyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Servisçiler Odamız ile uyumlu çalışmamız devam edecektir" diye konuştu.