Sınıf başkanının vaatlerine, belediye başkanından destek

Sınıf başkanının vaatlerine, belediye başkanından destek
Sınıf başkanının vaatlerine, belediye başkanından destek
ANTALYA (AA) - Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Mimar Sinan İlkokulu 4-F Sınıf Başkanı Ayşe Naz Uslu'ya, okulda yapacağı çalışmalar...

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Mimar Sinan İlkokulu 4-F Sınıf Başkanı Ayşe Naz Uslu'ya, okulda yapacağı çalışmalar için destek sözü verdi. 

Uslu ve bazı sınıf arkadaşları Belediye Başkanı Çetinkaya'yı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Uslu, yeni sınıf başkanı seçildiğini, seçilmeden önce arkadaşları. sınıfı ve okulları için bazı vaatlerde bulunduğunu anlattı. 

Bu vaatleri yerine getirebilmek için belediye başkanından yardım isteyen Uslu, "Seçim öncesi arkadaşlarıma okulumuz bahçesinin güzelleştirilmesi, sınıflar arası voleybol, futbol ve basketbol turnuvaları düzenlenmesi konusunda söz verdim. Başkanımızdan bu vaatlerimi yerine getirebilmek adına yardım istiyorum" dedi.

 Çetinkaya ise sınıf başkanlığına seçilen Uslu'yu tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.

İnsanların topluma hizmet etmek adına öne çıkması, bu konuda çalışma yapmasının çok güzel olduğunu ifade eden Çetinkaya, şunları kaydetti:

"Öncelikle demokratik bir seçimle sınıf başkanı seçilmen ve seçim öncesi arkadaşlarının önüne çıkarak yapacağın çalışmaları anlatman çok güzel bir olay. Daha da güzel olanı ise seçim öncesi verdiğin sözünü yerine getirmek için çalışma yapman. Bu seni arkadaşlarının arasında güvenilir ve iş yapan bir insan olmanı sağlar. Sınıf arkadaşlarınızla bizi ziyaret ederek bazı sorunlarınızı aktardınız. Ben de belediye başkanı olarak çalışmalarınızda gerekli desteği sağlayacağım."