Takdir alan öğrencilere Aguapark hediyesi

Takdir alan öğrencilere Aguapark hediyesi
Takdir alan öğrencilere Aguapark hediyesi
ANTALYA (AA) - Kumluca'da bu eğitim öğretim yılı sonunda takdir almaya hak kazanan öğrencilere belediye tarafından aguapark eğlencesi hediye...

ANTALYA (AA) ? Kumluca'da bu eğitim öğretim yılı sonunda takdir almaya hak kazanan öğrencilere belediye tarafından aguapark eğlencesi hediye edileceği bildirildi.

Bu eğitim öğretim yılının sona ermesiyle Kumluca'da anaokulu, ilk, orta ve liselerde yaklaşık 14 bin öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi. İlçede takdir belgesi alan öğrenciler, belediye tarafından bir gün süreyle aguapark eğlencesiyle ödüllendirilecek.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, eğitim öğretim yılı sonunda kendisini ziyarete gelen bir grup öğrenciyi başarılarından dolayı kutladı.

Belediye olarak eğitim öğretim yarı yılı ve yıl sonunda başarılı öğrencileri ödüllendirdiklerini ifade eden Çetinkaya, "Yarı yıl tatilinde takdir alan öğrencilerimize sinema gösterimi hediye ediyoruz. Yıl sonunda da yine takdir alan öğrencilerimize haziran ayı sonuna kadar bir günlük aguapark eğlencesi hediye edeceğiz. İnşallah öğrencilerimiz güzel bir yaz tatili geçirirler ve bundan sonraki eğitim yaşamlarında daha başarılı olurlar" dedi.

Öğretmenlere ve eğitim alanında çalışanlara teşekkür eden Çetinkaya, aguapark hediyesinden yararlanmak isteyen öğrencilerin takdir belgeleriyle aguaparka gelmelerinin yeterli olacağını kaydetti.