Tayin olan hakimler için veda yemeği düzenlendi

Tayin olan hakimler için veda yemeği düzenlendi
Tayin olan hakimler için veda yemeği düzenlendi
ANTALYA (AA) - Hakim ve Savcılar Kararnamesiyle Kumluca Adliyesi'nden tayin olan iki hakim için veda yemeği gerçekleştirildi.Kumluca Adliyesi'nde...

ANTALYA (AA) - Hakim ve Savcılar Kararnamesiyle Kumluca Adliyesi'nden tayin olan iki hakim için veda yemeği gerçekleştirildi.

Kumluca Adliyesi'nde görev yapan Hakim Regaip Uyan ve eşi hakim Demet Uyan için düzenlenen veda yemeğine Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Emniyet Müdürü Hüseyin Boz, hakimler, savcılar ve adliye personeli katıldı.

Yemekte konuşma yapan Başkan Çetinkaya, önemli olanın görev yaparken değil, görevden sonra da hatırlanmak olduğunu ifade etti.

Hakim Regaip Uyan'ın tayininin Van Erciş Ağır Ceza Hakimliğine çıktığının belirten Çetinkaya, bunun bir terfi tayini olduğunu bundan dolayı da hakim Regaip Uyan ve eşi hakim Demet Uyan adına gurur duyduklarını dile getirdi.

Çetinkaya, eşi Azime Çetinkaya ve Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan ile tayini çıkan hakim çifte Kumluca hatırası porselen çay seti hediye etti.