Temsili kaymakam, yeşilin korunmadığından yakındı

Temsili kaymakam, yeşilin korunmadığından yakındı
Temsili kaymakam, yeşilin korunmadığından yakındı
ANTALYA (AA) - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Kumluca Kaymakamlığı makamına temsili olarak oturan Rana Selinay...

ANTALYA (AA) - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Kumluca Kaymakamlığı makamına temsili olarak oturan Rana Selinay Şahin, yeşilin korunmadığından yakındı.

Bu yıl Kumluca'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Kumluca Kaymakamı Canan Hançer Baştürk'ün makamına, Mimar Sinan Ortaokulu 6-A sınıfından Rana Selinay Şahin oturdu.

Rana Selinay Şahin, ilçedeki çevre kirliliğinden, ormanların ve yeşilin yeterince korunmadığında şikayetçi olarak bu konuda yeterince çalışma yapılmadığına dikkati çekti. Temsili kaymakam Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin'i arayarak, okullardaki kütüphanelerin de zenginleştirilmesi talimatını verdi.

Kumluca Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, geleceğin büyükleri, yöneticileri olacak gençlerin öz güven kazanmaları açısından yapılan etkinliklerin çok güzel olduğunu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gerçekleştirilmesinin ise ayrıca anlamlı olduğunu söyledi.