TFF'nin Futbol Buluşmaları

TFF'nin Futbol Buluşmaları
TFF'nin Futbol Buluşmaları
- Türkiye Futbol Direktörü Terim, Antalya'da futbolun paydaşlarıyla bir araya geldi.

ANTALYA (AA) -  Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, futbolun sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin düzenlediği toplantılar çerçevesinde Antalya'daki futbol paydaşlarıyla bir araya geldi. 

Terim, Belek turizm merkezindeki bir otelde düzenlenen toplantıların ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, başkanlar, yöneticiler, teknik direktörler, altyapı sorumluları, altyapı hocaları, her ilin futbol temsilcileriyle önemli toplantılar geçirdiklerini söyledi.

Herkesi dinleyerek sorunlarını ve düşünceleri aldıklarını, karşılıklı fikir teatisi yaptıklarını anlatan Terim, Adana, İzmir ve Edirne'den sonra dördüncü duraklarının Antalya olduğunu kaydetti.

Bundan sonra Erzurum'a gideceklerini bildiren Terim, "Dün öğlen başlayan ve bugün akşama kadar sürecek toplantılarda futbolun gerek teknik gerek idari gerekse ekonomik anlamında gayet güzel konular ortaya geliyor, tartışılıyor. Biz de bunları yönetimimize ileteceğiz. Her ne kadar genel olarak futbolun sıkıntılarına hakim olsak da yönetici, başkan , hoca, altyapı sorumlusu, milli eğitim , beden terbiyesi ve amatör takımların temsilcilerinin sıkıntısına bire bir dokunarak, temas ederek dinlemek çok başka bir şey. Bunlar yol haritamızı çizdiği gibi, yol haritamızda önceliğimizi nereye vereceğimizi de gösterecek" diye konuştu.