"Top model" Swanepoel Antalya'da podyuma çıkacak

"Top model" Swanepoel Antalya'da podyuma çıkacak
"Top model" Swanepoel Antalya'da podyuma çıkacak
- Güney Afrikalı model Candice Swanepoel, "Dosso Dossi Fashion Show" kapsamında düzenlenecek defileye katılacak

ANTALYA (AA) - Çok sayıda markanın yeni kreasyonlarının tanıtıldığı "Dosso Dossi Fashion Show "un Antalya'daki defilesinde, Güney Afrikalı model Candice Swanepoel podyuma çıkacak.

Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan yaptığı yazılı açıklamada, bir iç giyim markasının dünyaca ünlü mankenlerinden Güney Afrikalı model Candice Swanepoel'in, organizasyonun 10. yılında podyuma çıkmak için  Türkiye 'ye geleceğini bildirdi.

Eraslan, 16-21 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Antalya'ya gelecek modelin, 17 Aralık'ta düzenlenecek defileye baş manken olarak çıkacağını belirtti.

Gerçekleştirdikleri organizasyonlarda Türk hazır giyim firmalarının ürünlerini dünyaya pazarladıklarını kaydeden Eraslan, "Her organizasyonumuz bir öncekinden daha çok ses getiriyor ve büyüyerek devam ediyor. Dünyanın en ünlü top modellerini Türkiye'ye getirerek ülkemizin de tanıtımına büyük katkı sağlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Güney Afrikalı model Candice Swanepoel'in Türkiye'de ilk kez defileye çıkacağı ve baş manken olarak yer alacak organizasyonda 4 firmanın hazırlayacağı giysileri sunacağı belirtildi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  Show

  ,

  Ünlü

  ,

  yönetim

  ,

  Aralık