TSYD Antalya Şubesi'nden Emniyet Müdürlüğü ve ATSO'ya ziyaret

TSYD Antalya Şubesi'nden Emniyet Müdürlüğü ve ATSO'ya ziyaret
TSYD Antalya Şubesi'nden Emniyet Müdürlüğü ve ATSO'ya ziyaret
ANTALYA (AA) - Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi'nin yeni yönetimi, Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul ve Antalya Ticaret ve...

ANTALYA (AA) -  Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi'nin yeni yönetimi, Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin'i ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Tonbul, ziyarette yaptığı konuşmada, Antalya'nın huzurlu bir kent olduğunu, bu huzuru sağlamak için geceli gündüzlü çalıştıklarını söyledi.

Antalyaspor'un bu yıl Spor Toto Süper Lig'de mücadele edeceğine dikkati çeken Tonbul, "Antalyaspor maçlarını şehir merkezindeki yeni stadında oynayacak. Stada giriş ve çıkışların rahat yapılabilmesi için her türlü tedbirler alınacak. Antalyaspor'un başarılı bir sezon geçireceğine inanıyorum" dedi.

Emin Demir de TSYD Antalya Şubesi'nin sadece futbolda değil tüm spor branşlarında daha etkin olacağını, tüm spor kuruluşlarıyla iyi ilişkilerini sürdüreceklerini belirtti.

- ATSO ziyareti

Öte yandan TSYD Antalya yönetimi ATSO Başkanı Davut Çetin'i de ziyaret etti. Çetin, ziyarette yaptığı konuşmada, Antalya'daki basın mensuplarının, kentin tanıtımı için çok önemli bir görevi yerine getirdiğini kaydetti.

Antalyaspor'un Antalya'nın en önemli markası olduğunu vurgulayan Çetin, "Antalyaspor'un Süper Lig'de olması kentimiz için çok önemli. Antalya'daki firmalarımızın reklam ve sponsorluk çalışmalarında önceliğinin Antalyaspor olması gerekiyor" diye konuştu.

Sportif faaliyetlerin gençlerin gelişimi açısından büyük önem taşıdığını dile getiren Çetin, işadamlarının, futbolun yanı sıra diğer branşlara da mutlaka destek olması gerektiğini anlattı.

TSYD Şube Başkanı Demir de Çetin'e derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Antalya'nın son dönemde dünyanın en önemli spor kamp merkezlerinden biri olduğunu ifade eden Demir, spor basının çok önemli bir görev üstlendiğini söyledi.

Antalyaspor'un Süper Lig'de mücadele etmesi ve Samuel Eto'o gibi önemli transferler sayesinde bu sezon tüm gözlerin Antalya'da olacağını sözlerine ekledi.