Vali Türker, aşure dağıttı

Vali Türker, aşure dağıttı
Vali Türker, aşure dağıttı
ANTALYA (AA) - Antalya Valisi Muammer Türker, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü ile Konyaaltı'nda düzenlenen programlarda aşure dağıttı.Valilikten...

ANTALYA (AA) - Antalya Valisi Muammer Türker, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü ile Konyaaltı'nda düzenlenen programlarda aşure dağıttı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Türker, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen geleneksel aşure gününe katıldı.

Akdeniz Öğrenci Yurdu Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen programda öğrencilere aşure dağıtan Türker, öğrencilerin, gençliğin heyecanıyla zaman zaman başkalarının hakkına hukukuna zarar verilebilecek davranışlar içine girilebildiğini belirtti.

Türker, "Aşuredeki gibi kendi tadımızı, kokumuzu, görüntümüzü kaybetmemiz gerekmez. Herkes kendi inandığı gibi düşündüğü gibi bu toplumun ferdi olur ama hepimiz bu milletin birliği, dirliği, bütünlüğü için hareket etmek ve başkalarının hakkını gözetmek durumundayız. Ailelerinizin ve bu milletin size sağladığı imkanları en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyorum" dedi.

Vali Türker, Eski Arapsuyu Camisi'nde düzenlenen programda vatandaşlara aşure dağıttı.


  ETİKETLER:

  Akdeniz

  ,

  Antalya

  ,

  Kredi

  ,

  Öğrenci

  ,

  aşure

  ,

  zaman

  ,

  sosyal