Vali Türker Kumluca'da incelemelerde bulundu

Vali Türker Kumluca'da incelemelerde bulundu
Vali Türker Kumluca'da incelemelerde bulundu
ANTALYA (AA) - Anatlya Valisi Muammer Türker, Kumluca ilçesinde inceleme ve ziyaretlerde bulundu.Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB)...

ANTALYA (AA) - Anatlya Valisi Muammer Türker, Kumluca ilçesinde inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Kumluca Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, Antalya Valisi Muammer Türker başkanlığında Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'nda toplandı.

Toplantıya Vali Türker'in yanı sıra Kumluca Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Çetintürk, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Günay ve diğer üyeler katıldı.

2014 Aralık, 2015 Ocak ve Şubat ayları mizanlarının görüşüldüğü toplantıda, 2014 yılı faaliyet ve denetim raporu ibra edildi.

Vali Türker, Kumluca OSB Müteşebbis Heyeti toplantısının ardından, Kaymakam Canan Hançer Baştürk, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve protokol üyeleriyle Kale-Kule'yi gezerek ilçeyi kuşbakışı seyretti.

Kale-Kule'de bir etnografya müzesine dönüştürülerek vatandaşların ve 61 ilin katkısı ile zenginleştirilen Kent Müzesi'nde incelemelerde bulunan Vali Türker, burada müze ziyaret defterini imzaladı.