Vali Türker'in Gündoğmuş ziyareti

Vali Türker'in Gündoğmuş ziyareti
Vali Türker'in Gündoğmuş ziyareti
ANTALYA (AA) - Antalya Valisi Muammer Türker, ilçe ziyaretleri kapsamında Gündoğmuş'ta incelemelerde bulundu.Valilikten yapılan açıklamaya göre,...

ANTALYA (AA) - Antalya Valisi Muammer Türker, ilçe ziyaretleri kapsamında Gündoğmuş'ta incelemelerde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Kaymakam Mustafa Üner, Belediye Başkanı Mehmet Özeren ve diğer yetkililerce karşılanan Türker, kaymakamlıkta ilçe yöneticileriyle bir araya geldi. Üner, Türker'e Gündoğmuş'ta devam eden yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.   

Başkan Özeren'i de makamında ziyaret eden Türker, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Gündoğmuş Çarşısı'nda esnaf ziyaretinde vatandaşlarla selamlaşıp, daha sonra yapımı devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü inşaatını inceleme yapan Türker, beraberindekilerle Kayabükü Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Alara Uçansu Şelalesi'ni gezdikten sonra ilçeden ayrıldı. 

Vali Türker, ardından görevine yeni başlayan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü'yü ziyaret ederek, "hayırlı olsun" dileklerini iletti.

Türker'e Gündoğmuş ziyaretinde, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Yurdagül, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dallı, İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar ile Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok da eşlik etti.