Vali Yardımcısı Yüksel'den turizmcilere ziyaret

Vali Yardımcısı Yüksel'den turizmcilere ziyaret
Vali Yardımcısı Yüksel'den turizmcilere ziyaret
ANTALYA (AA) - Samsun Vali Yardımcılığına atanan, Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, veda ziyareti kapsamında Alanya'daki turizm ve çevre...

ANTALYA (AA) - Samsun Vali Yardımcılığına atanan, Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, veda ziyareti kapsamında Alanya'daki turizm ve çevre dernekleriyle bir araya geldi.

Yüksel, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği'nde (ALTİD) gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada, Alanya turizmini her alanda örnek gösterdiğini söyledi.

Alanya turizmcileri ve sivil toplum kuruluşları yönetimleriyle her zaman uyum içinde çalıştıklarını anlatan Yüksel, "Profesyonel yönetimler bölge idaresine büyük katkılar sağlıyor. Bu anlamda sizleri mesai arkadaşı olarak görüyor ve bugüne kadar vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

ALTİD Başkanı Burhan Sili de Yüksel'in Samsun bölgesi turizmi için önemli bir fırsat olacağını kaydederek, "Turizm alanındaki bilgi birikimi ve görev süresince bölgemiz turizmine katkılarını göz önünde bulundurarak vali yardımcımız sayın Recep Yüksel'in yeni görev yeri olan Samsun'da önemli işlere imza atacağına inanıyorum" diye konuştu.

Ziyaretin ardından Yüksel'e plaket sunuldu.