"Yaktın Beni" filminin galası Antalya'da yapıldı

"Yaktın Beni" filminin galası Antalya'da yapıldı
"Yaktın Beni" filminin galası Antalya'da yapıldı
ANTALYA (AA) - Can Yücel'in yönettiği, Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul, Sinem Kobal, Bülent Şakrak ve Hasibe Eren'in oynadığı "Yaktın...

ANTALYA (AA) - Can Yücel'in yönettiği, Uğur Yücel, Sarp Apak, Meltem Cumbul, Sinem Kobal, Bülent Şakrak ve Hasibe Eren'in oynadığı "Yaktın Beni" filminin galası, Antalya'da yapıldı.

Bir alışveriş merkezindeki sinemada gerçekleştirilen galaya, Uğur Yücel ve film senaristi Uğraş Güneş katıldı. Filmin galasına katılması beklenen Meltem Cumbul ise olumsuz hava koşulları yüzünden uçağın rötar yapması sebebiyle galaya katılamadı.

Gala öncesi bir konuşma yapan Uğur Yücel, genelde galaların İstanbul 'da yapıldığını ama artık bunun aşılarak Anadolu 'nun çeşitle yerlerinde de film gösterimlerinin yapılmaya başlandığını ifade etti. 

Filmlerin İstanbul'dan ibaret olmadığını vurgulayan Yücel, "Anadolu'da, büyük şehirlerimiz de neler oluyor merak ediyoruz. Bunun için birçok ilde film galalarına katılarak seyirciyle bir araya geliyoruz. Tabii sinemaya göre tiyatroda daha farklı oluyor seyirci-oyuncu ilişkisi" dedi. 

Cinetime Sinemaları Müdürü Murat Aslan, galaya katılımlarından dolayı Yücel ve Güneş'e teşekkür plaketi verdi.

- "Yaktın Beni" filmi

İtfaiye çalışanı olan Selam, ailesini kaybettikten sonra kendi düzenini kurup hayatına devam etmeye çalışır. Selam'ın en büyük hayali ise İpek ile evlenmektir. Selam bu hayalini gerçekleştirmek için uğraşırken bir gün dayısı Macit çıkıp gelir. Selam'ın hayatı, dayısının gelmesiyle komik olaylara sahne olur.