Yardım parasının kalanını hastaneye bağışladı

Yardım parasının kalanını hastaneye bağışladı
Yardım parasının kalanını hastaneye bağışladı
- Kanserden yaşamını yitiren pilot Tayfun Hacıoğlu'nun tedavisi için toplanan yardım parasının harcanmayan kısmı yine hastalar için yardıma dönüştü - Pilotun eşi söz konusu yardımlarla temin ettiği 4 diyaliz makinesini Atatürk Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Merkezine bağışladı

ANTALYA (AA) - Yakalandığı kanser nedeniyle hayatını kaybeden pilot Tayfun Hacıoğlu'nun tedavisi için toplanan yardım parasının kullanılmayan bölümü, Hacıoğlu'nun eşi tarafından  Atatürk Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Merkezine bağışlandı.

Antalya Kamu Hastaneleri Birliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Antalya'da yaşayan ve kanserden yaşamını yitiren kaptan pilot Tayfun Hacıoğlu'nun (48) tedavisi için toplanan yardım paralarının tümü harcanmadı.

Hacıoğlu'nun eşi Handan Hacıoğlu (45) da kalan yardım parasıyla pilotun tedavi gördüğü Atatürk Devlet Hastanesinin Hemodiyaliz Merkezine 4 diyaliz makinesi bağışladı. 

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, düzenlenen törenle Hacıoğlu'na teşekkür plaketi takdim etti.

Törende konuşan iki  çocuk annesi Handan Hacıoğlu, eşinin vefatından sonra yardım parasıyla ne yapabileceğini düşündüğünü belirterek, "Yardım paralarının kalan kısmını bu şekilde değerlendirerek onun ruhunun rahat ve huzur içinde olmasını sağlamak istedim" ifadesini kullandı.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Antalya

  ,

  kanser

  ,

  diyaliz

  ,

  Kamu

  ,

  Çocuk