Yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakaları

Yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakaları
Yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakaları
ANTALYA (AA) - Okul sporları yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakaları sonunda Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu birinci oldu.Antalya Gençlik...

ANTALYA (AA) - Okul sporları yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakaları sonunda Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu birinci oldu.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Zeytinköy 100.Yıl Spor sahalarında oynanan okul sporları yıldız erkekler futbol il birinciliği müsabakalarına 3 bin 200 sporcu katıldı.

Karşılaşmalar soncunda, birinciliği Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu, ikinciliği Serik Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu, üçüncülüğü de Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu elde etti.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Yavuz Gürhan tarafından verildi. 

Spor branşları içinde futbolun daha çok ilgi çektiğini ifade eden Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, "Okul Sporları dediğimiz zaman hem akademik hem de sportif başarıyı bir arada görüyoruz. Uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden sporcular yetiştiriyoruz" dedi. 


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Antalya

  ,

  spor

  ,

  Okul

  ,

  kupa

  ,

  zaman