YÖRSİAD 2015 Faaliyet Yılı Nisan Ayı Olağan Toplantısı

YÖRSİAD 2015 Faaliyet Yılı Nisan Ayı Olağan Toplantısı
YÖRSİAD 2015 Faaliyet Yılı Nisan Ayı Olağan Toplantısı
ANTALYA (AA) -  Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) 2015 Faaliyet Yılı Nisan Ayı Olağan Toplantısı gerçekleştirildi. Antalya'da bir otelde...

ANTALYA (AA) -  Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) 2015 Faaliyet Yılı Nisan Ayı Olağan Toplantısı gerçekleştirildi. 

Antalya'da bir otelde düzenlenen toplantıda konuşan YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, eğitime büyük önem veren bir dernek olduklarını ifade etti.

Özel sektörün,  Türkiye 'nin gelişmesi ve ilerlemesinde önemli faktör olduğunu belirten Beken, "Özel sektör sayesinde Türkiye ileri bir konuma gelmiştir. Türkiye'nin gelişmesinde, özel sektörde en önemli oyuncularından bir tanesi FİBA Holding'tir" dedi.

Toplantıya katılan Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin ise tecrübelerini ve aldığı eğitimin yaşantısına katkısını anlattı.

Bireyin kendisini geliştirmesi için aile ortamında kontrollü şekilde uzaklaşması gerektiğini ifade eden Özyeğin, "Aile ortamından genç yaşta kontrollü bir şekilde evlatlarımızı uzaklaştırmak, kendi rahat alanlarından uzak tutmak, gelişimlerine çok büyük katkı sağlayacaktır" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Antalya

  ,

  Aile

  ,

  sektör

  ,

  ,

  genç

  ,

  yönetim

  ,

  Uzak

  ,

  2015