YÖRSİAD üyelerine "Liderlik" eğitimi verildi

YÖRSİAD üyelerine "Liderlik" eğitimi verildi
YÖRSİAD üyelerine "Liderlik" eğitimi verildi
ANTALYA (AA) - Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) 2015 Faaliyet Yılı Ocak Ayı 2. Olağan toplantısı gerçekleştirildi. Antalya'da bir...

ANTALYA (AA) - Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) 2015 Faaliyet Yılı Ocak Ayı 2. Olağan toplantısı gerçekleştirildi. 

Antalya'da bir otelde düzenlenen toplantıda konuşan YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, ocak ayı ikinci olağan toplantısında yine konunun eğitim olduğunu belirterek, davetlerini kırmayarak toplantılarına katılan Prof. Dr. İsmet Barutçugil'e teşekkürlerini sundu.

Ocak ayını YÖRSİAD'ın eğitim ayı olarak gördüklerini belirten Beken, dünyada artık sürekli değişimin konuşulduğunu, bu nedenle her zaman değişime ayak uydurmak gerektiğinin altını çizdi.  Beken, yaptıkları ticari konuların sürekli değiştiğini belirterek, "Bu değişim sürecinde de bırakın durmayı, yürüseniz bile kaybediyorsunuz. Hızlı derecede koşmak gerekiyor. Bu koşuda da değişim çok önemli. Tabi bizler bu işletmelerimizde bu değişimi yaşarken, en önemli konuların başında da liderlik geliyor" dedi. 

Toplantıda "Liderlik" konusunda konuşma yapan Prof. Dr. İsmet Barutçugil de her düzeydeki liderin ve lider olmak isteyenlerin sahip olması gereken bir takım özelliklerin olduğunu ifade etti. Liderlikte davranışların ve tutumlarının nasıl olması gerektiği hakkında bilgiler veren Barutçugil, liderlikte adaletin, en önemlisi güven vermenin önemine değindi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  2015