Yurtta kış

Yurtta kış
Yurtta kış
- Kumluca'da olumsuz hava nedeniyle bazı mahallelere ulaşımı sağlayan yolların ulaşıma kapanmaması için belediye ekipleri çalışmalarını sürdürüyor

ANTALYA (AA) - Kumluca Belediyesi ekipleri, yağmur ve kar nedeniyle mahalle yollarını açık tutmak için çalışmalarını sürdürdü.

Kumluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeye bağlı Altınyaka, Büyükalan, Dereköy, Kuzca mahalleleriyle Karagöl Yaylası'na ulaşımı sağlayan yollarda çalışma yürüttü.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, ilçede dün geceden bu yana etkili olan nedeniyle bazı yollarda bozulmalar olduğunu, belediye ekiplerinin yolları trafiğe açtığını söyledi.

İlçenin yüksek mahalleleri olan Altınyaka, Büyükalan, Dereköy, Kuza ile Karagöl Yaylası'na ulaşımı sağlayan yollarda da zaman zaman kar yağışının etkili olduğunu ifade eden Çetinkaya, ekiplerin bu yolları da ulaşıma açık tutmak için çalıştıklarını kaydetti.

Çetinkaya, olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçede ulaşıma kapalı yol bulunmadığını, olası durumlara karşı hazırlıklı olduklarını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  Belediye

  ,

  Hava

  ,

  zaman

  ,

  kar

  ,

  Karşı

  ,

  Yağmur