Arazisini camiye bağışlayan hayırsevere teşekkür

Arazisini camiye bağışlayan hayırsevere teşekkür
Arazisini camiye bağışlayan hayırsevere teşekkür
ARDAHAN (AA) - Ardahan Merkez Atatürk Mahalle Muhtarı İbrahim Özer, mahalleye yapılacak cami için arazisini bağışlayan hayırsever teşekkür etti.Özer,...

ARDAHAN (AA) - Ardahan Merkez Atatürk Mahalle Muhtarı İbrahim Özer, mahalleye yapılacak cami için arazisini bağışlayan hayırsever teşekkür etti.

Özer, gazetecilere yaptığı açıklamada, hayırsever Fevzi Demir tarafından çevre yolu mevkinde kendilerine cami yapımı için bin 160 metrekare arazi bağışlandığını söyledi.

Başta Demir olmak üzere Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy ile Ardahan Müftüsü Aytekin Yılmaz'a teşekkür eden Özer, "Allah nasip ederse yazın inşaata başlayacağız. Çünkü mahallemizde camimiz yoktu. Dolayısıyla bu anlamda mağduriyet yaşıyorduk. Bize destek veren ilgililerin sayesinde camimize kavuşacağız. Bunun mutluluğunu yaşarken, mahallem adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Özer, inşaatı ilkbaharın başlayacak olan caminin 400 kişilik kapasiteli olacağını, camide ayrıca 150 kişilik taziye evi ve 25 kişilik de Kur'an kursu yapılacağını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Ardahan

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Cami