Ardahan Valisi Deniz:

Ardahan Valisi Deniz:
Ardahan Valisi Deniz:
- "Ardahan'da son dönemlerde asayiş açısından bazı sıkıntılar yaşandı. Ancak devlet olarak bu sıkıntıların devamına asla izin vermeyeceğiz"

ARDAHAN (AA) - Ardahan Valisi Ahmet Deniz, "Devlet olarak, bu ile her türlü hizmetin yapılması için çalışacağız ve geri adım atmayacağız" dedi.

Ardahan Öğretmen Evi'nde gazetecilere açıklamada bulunan Deniz, Ardahan'da son dönemlerde asayiş açısından bazı sıkıntıların yaşandığını, ancak devlet olarak olayların devamına asla izin vermeyeceklerini söyledi.

Özellikle vatandaşın hizmeti ve huzuru için gereken neyse yapacaklarını ifade eden Deniz, şöyle konuştu:

"İlde her alanda hizmetlerimiz aralısız sürüyor, sürecekktir. Devlet olarak bu ilde yapılması gereken her türlü iyi hizmetin yapılmasında geri adım atmayacağız. Bu bir kere böyle bilinmeli. Olumsuzluklar olsa da bunların moralimizi bozmayacak. Bunu yaparken, milletimizle birlikte bu mücadeleyi vereceğiz. Söz konusu olan bölgemizin huzurudur. Yani milletimizin, çocuklarımızın geleceğidir. Herkes burada kardeşçe yaşıyor. Bu kardeşçe yaşamaya herkes katkı sunmalı. Kardeşliği kimsenin bozmasına izin vermemiz mümkün değil. Biz üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Bundan kimsenin özelilkle de vatandaşımızın şüphesi olmasın."


    ETİKETLER:

    Ardahan

    ,

    Öğretmen