Ardahan'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılama hazırlığı

Ardahan'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılama hazırlığı
Ardahan'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılama hazırlığı
ARDAHAN (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Ardahan'a yapacağı ziyaret öncesinde kentte hazırlıklar başladı.Bayraklar ve posterlerle...

ARDAHAN (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın yarın Ardahan'a yapacağı ziyaret öncesinde kentte hazırlıklar başladı.

Bayraklar ve posterlerle donatılan kentte vatandaş da Erdoğan'ı karşılamanın heyecanını yaşıyor.

Vatandaşlardan Ali Sürmeli Kılıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki yıl önce 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü karşıladıklarını, aynı heyecan ve mutlulukla Erdoğan'ı karşılayacaklarını söyledi.

Erdoğan döneminde Türkiye 'nin çağ atladığını ifade eden Kılıç, " Bugün şükürler olsun Cumhurbaşkanımız döneminde Türkiye çağ atladı. Ardahan görmesi gereken hizmetleri fazlasıyla gördü. Türkiye dünyada söz sahibi oldu. Bu ülke Menderes, Özal ve Erdoğan döneminde görülen hizmetleri asla unutmayacak" dedi.

5 katlı binasını tamamen Erdoğan'ın posteri ile donatan Kılıç, "Bizler, cumhurbaşkanı karşılayacağız diye gururluyuz. Bu nedenle binamın tamamını Erdoğan'ın posteri ile kapattım. Şükürler olsun Ardahan bir kez daha Cumhurbaşkanına ev sahipliği yapacak. Bizler de Ardahan'a yakışan bir şekilde kendisini karşılayacağız. Bu nedenle heyecanlı ve mutluyuz" diye konuştu.