Ardahan'da terör örgütü operasyonu

Ardahan'da terör örgütü operasyonu
Ardahan'da terör örgütü operasyonu
- Terör örgütü üyeleri, su kesintisi nedeniyle İnceçayır mevkisine giden belediye personelini bir süre alıkoydu - Belediyeye ait kamyonete de el koyan teröristlere yönelik operasyon başlatıldı

ARDAHAN (AA) - Göle ilçesindeki su kesintisini gidermek isteyen 3 belediye personelini bir süre alıkoyan terör örgütü üyelerine yönelik operasyon başlatıldı.

Ardahan Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Göle Belediyesinin içme suyu kaynaklarının bir kısmının Erzurum'un Şenkaya ilçesi İnceçayır mevkisindeki ormanlık alanda bulunduğu belirtildi.

Önceki gün öğle saatlerinde su kesintisini gidermek için bölgeye giden belediye ekiplerine bir grup bölücü terör örgütü mensubunun müdahale ettiği bildirilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Terör örgütü mensupları, su kesintisini kendilerinin yaptıklarını beyan ederek, arızanın giderilmesini engellemişlerdir. Belediye personeli serbest bırakılmış ancak araca el konulmuştur. Olayın öğrenilmesiyle birlikte Erzurum Valiliği ile irtibata geçilmiş ve güvenlik güçlerince operasyon başlatılmıştır."