Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı'ndaki çalışmalar

Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı'ndaki çalışmalar
Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı'ndaki çalışmalar
ARDAHAN (AA) - AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı'ndaki çalışmaları inceledi.Vural, burada gazetecilere...

ARDAHAN (AA) - AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı'ndaki çalışmaları inceledi.

Vural, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Çıldır-Aktaş Gümrük Kapısı'nın gençlik için çok büyük bir gelecek vaat ettiğini söyledi.

Çıldır, Ardahan ve Türkiye  gençliğinin bu potansiyelinin farkında olması gerektiğini, bunun için kapıyı gezdiklerini ifade eden Vural, şunları kaydetti:

"Bu kapının temeli geçtiğimiz yıl atıldı. Bugün artık görünen o ki bitmek üzere. Şükürler olsun. Çünkü asırlık hayalimiz gerçek oldu. Bu kapı Çıldır'ın asırlık hayaliydi. Artık bu kapı ile son nokta olmaktan çıkıp başlangıç noktası olacağız. Kafkaslar ve Asya bize çok ama çok yakın olacak. AK Parti 'nin Çıldır'a kazandırdığı bu tarihi yatırım bilinmeli. Ama özellikle gençlik bilmeli. Burada gelecek var, burada gençliğin geleceği var. Bunun bilinmesi bunun farkında olunması için biz buradayız. AK gençliğin bunu bilip, yani yapılan hizmeti yerinde görüp, başka gençlere anlatması lazım. Bu nedenle gençliğimizle geldik" dedi.

Kapıda yaklaşık bir aylık bir çalışmanın kaldığını söyleyen Vural, bir ay içinde kapıdaki tüm çalışmaların tamamlanacağını dile getirdi.