Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
ARDAHAN (AA) - Eski Ardahan milletvekillerinden Faruk Demir, CHP'den aday adaylığını açıkladı.Demir, parti binasında düzenlediği basın toplantısında,...

ARDAHAN (AA) - Eski Ardahan milletvekillerinden Faruk Demir, CHP 'den aday adaylığını açıkladı.

Demir, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, Ardahan'a ve partisine hizmet etmek için aday adayı olduğunu söyledi.

21. dönem Demokratik Sol Parti (DSP) Ardahan milletvekilliği yaptığını, o dönem yaptığı hizmetlerin Ardahanlılar tarafından çok iyi bilindiğini ifade eden Demir, "Bizler bir dönemler buraya, bu bölgeye önemli yatırımlar ve önemli hizmetler yaptık. Aynı şekilde hizmet etmek istiyoruz. Çünkü biz halkımızın sesine kulak verdik. Bu nedenle yola çıktık. Daha önceki dönemde yaptığımız hizmetlerin aynısını bu dönemde yapmak istiyoruz. Partililerimiz ve halkımız bize yetki verdiğinde inanıyorum ki özellikle ekonomik kalkınmaya yönelik birçok projemiz olacak. İnsanımızı mahçup etmeyeceğiz" diye konuştu.

Demir, aday olması halinde bölge ve partisinin ekonomik kalkınma başta olmak üzere her alanda kazanacağını sözlerine ekledi.