Serhat Ardahanspor için destek programı

Serhat Ardahanspor için destek programı
Serhat Ardahanspor için destek programı
ARDAHAN (AA) - Ardahan'da Serhat Ardahanspor'a destek için program düzenlendi.İnönü Mahallesi'nde bir düğün salonunda verilen yemek programına, Vali...

ARDAHAN (AA) - Ardahan'da Serhat Ardahanspor'a destek için program düzenlendi.

İnönü Mahallesi'nde bir düğün salonunda verilen yemek programına, Vali Ahmet Deniz, Belediye Başkanı Faruk Köksoy, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Ardahanlı adamları katıldı.

Vali Deniz, yaptığı konuşmada, bugün birlik ve kenetlenme günü olduğunu belirterek, Serhat Ardahanspor için şehrin kenetlemiş durumda olduğunu vurguladı.

Her kesimden, her görüş ve her düşünceden insanların takımın faaliyetlerine katılarak, sahip çıktığının altını çizen Deniz, şunları kaydetti:

"Bundan sonra yapacağımız şey ise hep beraber bu başarıyı taçlandırmaktır. İmkanları ölçüsünde her Ardahanlının bu takıma sahip çıkması lazım. Çünkü bu takım bizim takımımız ve Ardahan ismiyle mücadele ediyor. Burada bulunan, takımımıza desteklerini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Faruk Köksoy'a, STK'lara, iş adamlarımıza, bürokratlarımıza, spor kulüplerimize, basın mensuplarımıza ve bütün herkese teşekkür ediyorum."

Belediye Başkanı Faruk Köksoy da Ardahanlıların futbol takımlarına sahip çıkmanın ve destek vermenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Serhat Ardahanspor Kulüp Başkanı Sedat Sural ise kulüp olarak çıktıkları bu yolda başarılarının bir tesadüf değil, Ardahanlıların desteğiyle olduğunu söyledi.

Programda, Serhat Ardahanspor'a ait satılan atkılarla kulübe 104 bin lira destek sağlandı.