Boğa Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği Özellikleri - Boğa 2014 - Astroloji

Boğa Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği Özellikleri - Boğa 2014 - Astroloji
Boğa Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği Özellikleri - Boğa 2014 - Astroloji
Boğa burcu kadını özellikleri neler? Boğa burcu erkeği nelerden hoşlanır? Boğa burcunu 2014 yılında neler bekliyor?

Boğa burcu erkeği özellikleri neler? Boğa burcu kadını nelerden hoşlanır? Boğa burcunu 2014 yılında neler bekliyor?

Astroloji Danışmanı Didem Şarman'dan boğa burcu için 2014 yorumu;

BOĞA BURCU 2014

Sene boyunca ikili ilişkilerinizle ilgili odak noktanız devam ederken, geçtiğimiz yıllara göre ilişkiler ve evliliğe bakış açısı konusunda oldukça olgunlaştınız ve büyüme sürecine girdiniz sevgili Boğa. Bu süreçte zaman zaman insanlar sizin soğuk ve mesafeli olduğunuzu düşündüler ve düşünmeye devam edecekler. 2014 yılında dostlarınız arasında iyi bir temizlik yapmaya devam edeceksiniz ve hayatınızda olması gereken yakın dostlarınızı daha net tespit ederek, olmaması gerekenleri de hayatınızdan çıkaracaksınız. Evlilik ve ilişkiler konusunda sorumluluklarınız artarken, aslında yıl sonuna dek ideal bir ilişki nasıl kurulur bunu öğreniyor olacaksınız. Bekar olanlarınızın hayatına sıklıkla partnerler girip çıkabilir, bu süreçte sizin için en hayırlı olan kişi gelene kadar Satürn sizi bekletecektir. İlişkilerle ilgili eksik olduğunuzu düşündüğünüz, hatalı davrandığınız yerleri tespit edin ve kendinizde değiştirmeniz gereken neler var bunlar üzerine odaklanarak, olumsuz bulduğunuz yönleri dönüştürerek, ilişkilerle ilgili en büyük sınavlarınızı bu yıl bitirin. Bu sizin için bir şanstır, çünkü bu yıllardan sonra bir daha ilişkilerle ilgili böylesine zorlu sınavlar vermeyeceksiniz, yani geleceğinizin önünü açabileceğiniz bir süreçtesiniz.

Didem Şarman yazdı. "Venüs Balık Burcu'nda"

Didem Şarman yazdı. "Günlük burç yorumları"

16 Temmuz 2014’e kadar olan süreçte yakın çevrenizin desteğini alacak, seyahatleriniz aracılığı ile yeni ve faydalı bağlantılar kuracak ve düşünce dünyanızı zenginleştiriyor olacaksınız. Bu süreçte iletişim ve haberleşme ağlarınız son derece genişlemiş olacak ancak ufak bir uyarı alınganlık ve küslüklere bu süreçte dikkat etmeniz gerektiği konusundadır. Sınavlarla ilgili olumlu sonuçlar alacak, ortaklaşa gelirlerden ve miraslardan fayda sağlayacaksınız. Bu sürecin etkisi yılın ilk iki ayı görülemese de, 8 Mart’tan itibaren bu etkileri yoğun olarak hissedebileceksiniz.

16 Temmuz 2014’ten sonra senenin ikinci yarısında ev taşıma, yer değiştirme, evle ilgili değişiklikler konusunda şanslı olacaksınız. Bu süreçte ailenizin desteğini görecek, aile birliğini en yüksek seviyede koruyarak, aileden yana mutlu ve şanslı olacaksınız.

Eğer genetik bir rahatsızlığınız varsa mutlaka senenin ikinci yarısına girmeden gerekli sağlık kontrollerini yaptırmalı ve tedavi sürecine başlamalısınız.

2014 Temmuz sonuna kadar olan dönemde yani ilk yedi ay boyunca, iş hayatınızda gerilim ve çatışmaya açık bir enerjiden geçmektesiniz. Birçoğunuz bu süreçte iş değişikliği yaparak, kendisine yeni bir kariyer yolu açmış olacak. Esasen bu yedi aylık dönemde sorunlu ve problemli işlerinizi bırakıyorsunuz ardından rahatlıyorsunuz diyebiliriz. Sadece olayları yaşarken bu size zor gibi görünebilir. Bu süreçte sağlık konusu bir kere daha vurgulandığı için ilk yedi ay boyunca sağlığınıza özen göstermeniz önemli bir nokta olacaktır, çünkü burada sağlık sorunları zaman zaman sizi meşgul edebilir.

15 Nisan’da iş hayatınızı ve sağlığınızı ilgilendiren alanda gerçekleşen Ay tutulması ve hemen ardından 29 Nisan’da genel sağlık durumunuz ve yaşamsal tavrınızı ilgilendiren alanda gerçekleşecek olan Güneş tutulması, Nisan ayı boyunca etkileri göstererek, işlerinizle ilgili geçici bir kriz zamanını göstermekte ve burada iş hayatınızla ilgili majör değişiklikleri gerçekleştirebilmeniz yani size zarar veren etkileri “bırakabilmeniz” için evren size yardımcı olacak. Serbest meslek yapanlar açısından bu süreç müşterilerle ilgili bir sıkıntıya da göstermektedir. Nisan ayı boyunca sağlık alanınız önem kazandığı için, Mart ayında genel sağlık taramasından geçmeniz sizin içinizin rahat etmesini sağlayacak ve iyi hissettirecektir.

Merkür Rx Tarihleri

7-28 Şubat 2014 Merkür Balık burcunda Retro
6 Haziran-1 Temmuz Merkür Yengeç’te Başlayarak İkizler burcunda Retro
5-26 Ekim 2014 Merkür Terazi Burcunda Retro

BOĞA BURCUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ

Anahtar Kelime: Üretiyorum

Yönetici Gezegen: Venüs

Nasıl Davranır?

Bir konu veya kişi hakkında ciddi bir sabırla uzun süre bekleyebilir.
Ağır adımlarla hedefe yürür.
Sakin ve anlayışlı tavrının yanı sıra öfkelendiğinde kırıp, yıkıp, dökebilir.
Çalışkan ve üretkendir.
Somut olan şeylere değer verir. Elle tutulur gözle görünür olanı sever.
Maddiyata çok değer verir. Sahip olduğu bir evi, arabası, arsaları olduğunda kendini güvende hisseder.
Değer verdiği ve sevdiği herkesi koruma içgüdü vardır, paylaşmayı sevmez.
Onu harekete geçirmek için ciddi bir mesai harcamanız gerekebilir.
Yavaşlık ve inatçılık huylarını aşması gerekir.
Bahçe işleri, çiçekler, değerli mücevherler özel ilgi alanıdır.
Yemek yemeyi ve iyi yemekleri çok sever. 

Olumsuz Özellikleri

Bir konuda harekete geçme konusunda çok yavaş davranabilir, tembelleşebilir.
Kilo almaya müsaittir.
İnatçılığı ona kaybettirebilir.
Aşırı maddiyatçı hale gelebilir.
Sahip olduğu her şeye karşı aşırı kıskançlığı vardır.

Boğa burcu İlişkilerde Nasıldır ?

Bir ilişki geliştirene kadar duygularını belli etmeyebilir. İlişkisi olduğunda aşırı sahiplenici, koruyucu ve kıskançtır. Sevgilisini maddi manevi mutlu etmek ister. Aşk kaçamaklarına yatkındır ancak gerçekten seviyorsa ömür boyu bağlanır. Cinselliğe düşkündür, sevgilisini her haliyle hissetmek, ona dokunmak çok hoşuna gider. Kendisine masaj yapılması ve dokunulması en büyük zevklerinden biridir.

BOĞA BURCU KADINI

Sakin, ne istediğini bilen ve duygularından emin olan bir kadındır. Sabırlı, tutkuludur ve derin ilişkilerden hoşlanır, gelip geçici ilişkiler kurmayı tercih etmez. İlişkide sabrını uzun süre koruyabilip, normalde kolay öfkelenememesine rağmen, öfke sınırına geldiğinde büyük bir patlama yaratabilir. Güven duygusu onun için önemlidir ve güveni hasara uğradığı zaman geriye dönmemek üzere ilişkisini bitirebilir. İlişkide kontrollü, sahiplenici ve ihtiraslıdır.

Aynı yoğun ilgi ve sevgiyi partnerinden de bekler. Kendisine hediyeler alınmasını, arasıra da olsa lüks hediyelerle şımartılmayı ister. Doğaya ve çiçeklere özel bir ilgisi olduğu için, ona zaman zaman çiçek göndermeniz çok hoşuna gidecektir. Dokunsal zevkleri çok geliştiği için, değer verdiği insanlara dokunmak, temas etmek ister.

Soyut olan şeylerden ziyade, hayatındaki insanın somut anlamda yanında olmasını, maddi manevi destek olmasını arzu eder. Partnerini ve ilişkiyi yönetme konusunda ustadır, sorunları kolaylıkla çözümleyebilir ve kriz yönetimini iyi yapar. İlişkilerinde hiçbir şeyi dert etmiyormuş gibi görünmesi onun gururlu taraflarındandır. Yemek yemeyi sever ve kilo almaya müsait bir yapısı vardır. Herhangi bir konuda karar vereceği zaman ona zaman tanımalı, acele kararlar almasını beklememelisiniz. Çünkü o hayatı ile ilgili önemli konularda ani kararlar almak istemez ve uzun süre kararlarından emin olmak ister.

Bankacılık, değerli taşlar, yemek işleri gibi konularda çok başarılı olabilir.

BOĞA BURCU ERKEĞİ

Sakin, sabırlı ve ağırbaşlıdır. Metanetli yapıları, sağduyulu tavırları ve sevgileriyle sizi çok mutlu edebilirler. Yemek yemeyi, güzel yemekleri çok severler. Bu yüzden de kilo almaya müsait bir beden yapıları vardır. İlişkilerinde güven ve huzura değer verdikleri için, uzun süreli ilişkiler ararlar.

Karşısındaki insanların aynı şekilde uzun süreli ilişkiler yaşayan, hırslı, tutkulu ve sezgileri yüksek kadınlar olmasını beklerler. Onu sevecek kadın ömür boyu sahiplenmeli, her ihtiyacı ile ilgilenmeli ve güzel yemekleri ile onu beslediği gibi, sevgisi ve şefkatiyle de ruhunu doyurmalıdır. Bahçe işlerinden çok hoşlanırlar ve evlerinde çiçek bakımı gibi hobiler edinebilirler. Güzellikten, mücevherlerden ve değerli taşlardan oldukça iyi anladıkları için sevdiklerine karşı hem cömert hem de hediye alırken zevk sahibi olurlar.

Rahatlık, konfor, huzur ve güven Boğa erkeği için çok önemlidir. Evinde huzurlu ve güleryüzlü bir ortamda yaşamak, sevdiklerine ömür boyu güvenmek ister. Kızması zor olsa da ve uzun süre sabırla kızgınlığını yatıştırsa da, sabır müddeti dolduktan sonra korkunç öfke patlamaları yaşarlar ve sakinleşmeleri zaman alır. Belirli bir konuda sabit fikirlilik gösterme tavrına girebilirler. Evde misafir ağırlamayı, misafirliğe gitmeyi sever, konuksever bir yapısı vardır.

Hayatındaki kadından da arkadaşlarına karşı anlayışlı ve misafirperver olmasını bekler. Dokunmaktan ve dokunulmaktan çok hoşlandığı için, kendisine masaj yapılmasından ve dokunulmasından hoşlanır.. Boyun ve boğaz bölgesi hassastır. Para biriktirmeyi, maddi olarak yükselmeyi, toprak, arazi, ev ve araba sahibi olmayı isteyecek, böylece kendini daha güvende hissedecektir. Sevdiği insanlara lakaplar ve takma isimler yaratma özelliği vardır.

Bankacılık, toprak ve arazi işleri, değerli taşlar gibi alanlarda başarı sağlar.