İkizler Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını Özellikleri - İkizler 2014 - Astroloji

İkizler Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını Özellikleri - İkizler 2014 - Astroloji
İkizler Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını Özellikleri - İkizler 2014 - Astroloji
İkizler burcu erkeği özellikleri neler? İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır? İkizler burcunu 2014 yılında neler bekliyor?

İkizler burcu erkeği özellikleri neler? İkizler burcu kadını nelerden hoşlanır? İkizler burcunu 2014 yılında neler bekliyor?

Astroloji Danışmanı Didem Şarman'dan ikizler burcu için 2014 yorumu;

İKİZLER BURCU 2014

Yıl boyunca iş hayatınız, sorumluluklarınız, sağlığınız ve nasıl bir yaşam istiyorsanız o kalitede bir yaşam oluşturmaya başlamanız genel odak noktanız olacak. Bu süreçte iş ve iş yeriyle ilgili tam olarak istediğiniz hedefleri tutturamadığınızı düşündüğünüz veya işle ilgili karmaşa ve kafa karışıklığı yaşadığınız dönemler olsa da aslında siz gelecek yıllar açısından en mutlu olabileceğiniz ve size en çok kazandıracak iş konusunda şu anda testlerden geçmektesiniz. Örneğin bir iş yeri sizi çok mutsuz ediyorsa ve her gün ah ederek gidiyor ama oraya gitmeye mecbursanız da, bu sene içinde iş değişikliği sizin için kaçınılmazdır çünkü Satürn sizi zorladıktan sonra, ödülünü verecek ve sizi mutlu eden bir işe girmenize destek olacaktır. Tabi burada sizin çabalarınız ve gerekli dersleri almanız da çok önemlidir. Yine bu süreçte fazladan ağırlaşan sorumluluklarınız sırtınıza iyice yük olabilir ve bu strese bağlı olarak sağlık problemleriniz gelişebilir. Bu sene yaşayacağınız tüm sağlık problemleri esasen fazla iş yükü ve sorumlulukların altında ezilmekten kaynaklanan stres ile bağlantı gelişecek sevgili İkizler. Bu yüzden stres seviyenizi dengelemeniz önemlidir. Yıl boyunca günlük hayatınızda kimi ve neyi görmek istiyorsanız o kişiler hayatınızda olacak ve o olayları yaşayacaksınız. Sizin hayatınızda şu an için ciddi bir dönüşüm ve karma temizliği söz konusudur. Bu yüzden kendiniz için iyi olanı dilemeye devam edin.

Yılbaşından 8 Mart 2014'e kadar eğer serbest meslek yapıyorsanız müşterilerinizin azlığı veya az giden işlerden şikayetçiyseniz, Mart ayını bekleyin çünkü 8 Mart itibariyle iş bağlantılarınız kuvvetlenecek ve maddi olarak artıya geçeceksiniz.

8 Mart 2014-16 Temmuz 2014 tarihleri aralığında para ve maddi imkanlarınızı geliştirecek, alım satım işlerinde şanslı olacak ve kendinizi geliştirebileceğiniz bir kursa giderek yeteneklerinizi kullanmayı öğreneceksiniz.

16 Temmuz 2014 sonrasında bulunduğunuz ortama daha rahat adapte olabilecek, sözlerinizi kimseden esirgemeyecek, yakın çevre, komşular ve arkadaşlarınızın da desteğini alarak kendinizi daha rahat ifade edip, sosyalleşeceğiniz bir zamanda olacaksınız. Senenin ikinci yarısı size çok verimli iş bağlantıları kurduracak ve imzalar, anlaşmalar, sözleşmeler yoluyla yeni adımlar atacaksınız. İş konusunda bu süreçte birçok teklif alabileceksiniz. Bekar olanlarınız için senenin ikinci yarısı evlilik, nişan ve birliktelikler açısından çok keyifli bir süreç olacak. Bu zaman diliminde aşkta şansınız artıyor.

2014 Temmuz sonuna kadar 7 ay boyunca bekar olanlarınız için birçok flört teklifi gündemde olacak ancak bunlardan doğru seçimi yapabilmeniz Haziran ayı ile birlikte gerçekleşebilecek. Özellikle Mart Nisan ve Mayıs aylarında eski aşklarınız kafa karıştırıcı olabilir ve size geleceğe yönelik yeni bir adım attırmayabilir. Ağustos 2014 itibariyle ise iş hayatınızda güçleniyor ve iş konusunda aradığınız başarıyı yakalıyor olacaksınız.

15 Nisan’da aşk hayatı, flörtler ve çocuklar evinizi ilgilendiren alanda Ay tutulması gerçekleşecek ve 29 Nisan’da ruhsallık, yalnız kalma ve içe dönme alanınızda güneş tutulması meydana gelecek. Nisan ayı boyunca öncelikle spekülatif aşk ilişkilerinden kesinlikle uzak durmalı ve kendinizi riske atmamalısınız. Bu süreçte aşk hayatınızda hızlı gelişmeler kat edeceksiniz , hem eski aşklarınıza veda edecek hem de varolan ilişkilerinizdeki sorunları öncelikle çatışma yaşayarak ardından düzeltebileceksiniz. Bu süreçte ilişkiler konusu sizi yoracağı için durup dinlenmek, daha ruhsal bir yerden bakmak ve mantığı devre dışı bırakarak durup yüreğinize “ben ne yapıyorum, ne hissediyorum, nerede olmalıyım” sorusunu soracaksınız. Nisan ayında yasadışı ortamlarda bulunmamanız ve yasadışı işlerle bağlantısı olan kimselerle arkadaşlık kurmamanız da son derece önemlidir. Burada aynı zamanda ameliyat olarak ki bu Mayıs ayı için de geçerlidir, bir hastalığınıza şifa da bulabilirsiniz.

Merkür Rx Tarihleri

7-28 Şubat 2014 Merkür Balık burcunda Retro
6 Haziran-1 Temmuz Merkür Yengeç’te Başlayarak İkizler burcunda Retro
5-26 Ekim 2014 Merkür Terazi Burcunda Retro

İKİZLER BURCU'NUN GENEL ÖZELLİKLERİ

Anahtar Kelime: Biliyorum

Yönetici Gezegen: Merkür

Nasıl Davranır?

Mantıklı, zeki ve hızlı davranır.
Hızlı düşünüp, hızlı hareket eder. Hazır cevaptır.
İnsanları güldürmeyi, birlikte eğlenmeyi sever
Oradan oraya koşturmasıyla meşhurdur.
Ayran gönüllü lafı onlara ithaf edilmiş olsa da, onlar daima bilgili ve zeki olanı ararlar.
İyi konuşur, tatlı dillidir, iletişim konusunda ustadır.
Entelektüeldir ve araştırmayı sever.
Taraf tutmaktansa olayları çok boyutlu değerlendirir.

Olumsuz Yönleri

Dedikodu yapabilir
Güvenilmez olabilir.
Hazır bilgiyi alıp kullanmak yani kopyalamak onun orjinalliğini zedeler.
Fikirleri hızla değişebilir.
Kelimeleri özenle seçme zahmeti göstermez, patavatsızlaşabilir.
Yalan söyleme kabiliyeti vardır.

İkizler Burcu İlişkilerde Nasıldır ?

Aradığını bulana kadar uzun süre deneme yanılma yöntemi le birçok ilişki geçirir. Özellikle İkizler erkeği çapkındır. Nitekim bu arayışın asıl nedeni karşısında bilgili, tecrübeli, zeki, gezmeyi öğrenmeyi seven, entelektüel bir karakter aramasındandır. Bu kişiyi bulduğunda aşkı bir başkasında aramayacak, size bağlı kalacaktır.

İKİZLER BURCU KADINI

İkizler burcu kadını neşe, zeka ve ışık saçar. Her konuda bilgi sahibi olmayı ister ve karşısındaki insanın da muhakkak bilgi birikimi açısından zengin olmasını arzu eder. Birlikte seyahat edip, gezip görebileceği, yeni kültürleri tanıyabileceği, iletişim konusunda başarılı bir partnere arzu duyar. Yalan söylendiği anda uzaklaşır ve zaten yalanları yakalama konusunda çok başarılıdır. Bir oyun oynanacaksa o oynamalıdır ve karşısındaki insanlarda mutlaka bir zeka pırıltısı olmalıdır. Kitap okuyan, kendini geliştirmeyi seven ve durağan olmayan erkeklerden hoşlanır.

İlişkilerinde durağanlıktan hoşlanmaz ve daima yenilikler peşinde koşar. Örneğin rutin bir hayat onu fazlasıyla sıkacaktır, mutlaka yaşamı renklendiren değişiklikleri arzu edecektir. Siz onun bu yönlerini tatmin ettiğinizde ise, o karşınızda yıllarca aynı ve sabit bir kadın olmak yerine, sürekli sizi şaşırtan, değişiklikler yapan, sizin arzu ve isteklerinizi çok iyi anlayan ve karşılayan ve gününüzü mutlulukla geçirmenizi sağlayan bir kadın olacaktır.

Konuşmayı, mesajlaşmayı ve iletişim kurmayı çok sevdiği için, onunla görüştükten sonra birkaç gün aramazsanız sizinle ilişki kuramayacağın düşünecektir. O sizin maddi kaynaklarınızdan ziyade, zekanıza ve iletişim gücünüze hayran olacaktır. El becerileri çok gelişmiştir ve eğer gerçekten isterse ev işlerinde çok başarı olabilir. Bunu gönüllü yapmayacaktır ama eğer yaparsa da mükemmel olacaktır. Eğer bir ikizler burcu kadının hayatına girdiyseniz, o sizi kahkahalara boğacak, güldürecek ve yaşamın pozitif yönlerini size gösterecektir.

Gazetecilik, muhabirlik, eğitim öğretim işleri, halkla ilişkiler, reklam konularında çok başarılı olabilir.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ

Hızlı zekası ve kıvrak zihin yapısı ile usta bir iletişimcidir. Etkileyici konuşmaları ve flörtöz yapısı ile size nasıl hitap edip, alanına çekeceğini çok iyi bilir. Entelektüel kapasitesi geniştir ve hemen her konuda fikir sahibidir. Konuşmak, iletişim kurmak, yeni bilgileri öğrenmek ve yeni yerleri gezip görmek onun için önemlidir. İlişkilerinde başta arkadaş olarak başlamak ister ve derinlik kazanması zaman alabilir. Buna rağmen ilk baştan itibaren size etkileyici sözler söyleyerek, sizin o size bağlanmadan önce ona aşık olmanıza sebep olabilir. İkna kapasitesi yüksektir ve telkin yoluyla etkileyebilir. Ruh hali değişken olduğu için her gün yeni bir karakterle karşınıza çıkabilir, tabi ki bu hem iyi hem de kötü bir şeydir. İyi tarafı ilişkide monotonluktan uzak, değişime açık bir yapı vardır.

Olumsuz tarafı ise eğer siz sabit düşünceli ve sürekli aynı davranışları bekleyen biriyseniz, bu sizin için problem olacaktır. İkizler erkeği aktif yapıdadır, arkadaş çevresi geniştir ve sosyal ortamlarda bulunmayı sever. Hayatındaki insanın da sosyal yönden güçlü olmasını arzu eder. Kitap okuyan, seyahat etmeyi seven, eğitim ve öğretimi ileri seviyede, yabancı kültür ve ülkelere meraklı, güleryüzlü ve sportif kadınlara fazladan ilgi duyar.

Daima ilginizi çekecek davranışlar ve zekice yaklaşımlarla dünyadaki en ideal erkek olduğuna kendisini inandırır. Kararsızlık onun en büyük düşmanıdır çünkü bir gün verdiği sözü, ertesi gün değiştirebilir. Bugün A seçeneğini istiyorken, yarın tamamen B seçeneğine ilgi duyabilir. Bu da özellikle plan ve programlarda aksamalara sebep olabilecektir. Ne varki onunla birlikte çok eğlenir, geçmişin hüzünlü taraflarını unutur ve tamamen bu ana konsantre olarak, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Kendi kafasına uygun bir kadın bulduğunda, spontane planlar yaparak, süprizlerle dolu bir adam olacak ve ilişkide eğlenip, mutluluğu hissederek iletişimini sürdürmek isteyecektir. İkizler erkeğinin sinir sistemi hassastır.

Gazetecilik, muhabirlik, reklam ve emlak işlerinde başarılıdır.

İKİZLER BURCU VE SAĞLIK

İkizler burcu insanlarının sinir sistemi, omuz, kol ve elleri hassastır. Aktif ve yoğun yaşam tarzları yüzünden, ruhsal olarak yavaşlayıp, sakinleşmeyi öğrenmeleri gerekmektedir. Meditatif ortamlar ve sakin müzikler dinlemeleri onlara yardımcı olur. Metabolizmaları hızlıdır ve aktif doğaları sebebiyle küçük kazalara açıktırlar. Eğer aile öyküsünde akciğer rahatsızlığı varsa muhakkak her yıl düzenli kontrol edilmeleri gerekmektedir. Ses kısıklığı ve yoğun öksürük karşılaşabilecekleri diğer rahatsızlıklar arasındadır. Yükselen Oğlakların, sağlık evi İkizler burcu olduğu için aynı rahatsızlıklarla karşılaşabilirler.